Уголок потребителя

Розсилка новин
25.11.2021

Не перевірив COVID-сертифікат через «Дію» — штраф 170 тисяч гривень

Для запобігання повторного випадку зростання захворюваності на Covid-19 Міністерство охорони здоров’я внесло зміни до постанови КМУ № 1236. Так, під час засідання Уряду Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко наголосив, що зміни стосуються правил у жовтому рівні епідемічної небезпеки.

«Якщо раніше бізнес міг обирати моделі діяльності у цій зоні, не перевіряти документи про вакцинацію або негативний тест, але працювати відповідно до певних обмежень по площі, або перевіряти документи і працювати без обмежень відповідного рівня, то нові правила не передбачають такої опції.

У жовтому рівні епідеміологічної небезпеки громадські заклади, заклади культури, спортзали, ресторани тощо можуть працювати за умови вакцинації всього персоналу принаймні однією дозою або наявності негативного тесту чи сертифіката про одужання» - зазначив Міністр охорони здоров’я».

Віктор Ляшко підкреслив, що це ж правило стосується і прийому відвідувачів. За його словами, відвідувачі також повинні бути вакциновані принаймні однією дозою або мати сертифікат про одужання чи негативний тест.

Також змінено термін дії жовтого сертифіката, він буде становити 30 днів (раніше він був чинним 120 днів).

Окремо Міністр охорони здоров’я зазначив, що представники закладів мають не просто запитувати про наявність сертифіката чи перевіряти їх візуальну наявність на вході до закладу, а повинні зчитувати смартфоном QR-код. За його словами, для зчитування не потрібно встановлювати додаткових додатків чи засобів, достатньо своїм додатком «Дія» зчитати QR-код.

Без перевірки та зчитування covid-сертифіката сертифікат не вважається наданим та перевіреним. У випадку відсутності у відвідувачів чи співробітників необхідних документів власнику закладу при перевірці загрожуватиме штраф від 34 тис. грн до 170 тис. гривень.

Джерело

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Comments   

# lady law 2021-11-25 17:25
Вот интересно, как долго бизнес будет терпеть ГРУБЕЙШИЕ нарушения конституционных прав человека и своих собственных??? Если прививка не гарантирует отсутствие болезни и заражение других людей, в чем смысл с нею пускать куда угодно, а без неё никуда ?
Reply | Reply with quote | Quote
Количество просмотров: 2885

Новий примірник газети!

  • Путівник-2021
  • Загальносистемникам про річну звітність
  • Заповнення додатка з ЄСВ до майнової декларації
  • РРО/ПРРО у ФОП-єдинників 2022 року: відповідаємо на питання

 Детальніше...

Ми на Facebook

Популярне