Уголок потребителя

Розсилка новин
05.11.2019

Чи застосовується відповідальність до ФОП-єдинників, які в підприємницькій діяльності використовують поточні рахунки фізосіб

Газета «Приватний підприємець»

Для проведення операцій, пов'язаних зі здійсненням підприємницької діяльності, ФОП-єдинники першої – третьої груп не можуть використовувати поточні рахунки фізосіб, що відкриваються ними для власних потреб.

Чи застосовується відповідальність до ФОП-єдинників першої – третьої груп, які для проведення операцій, пов'язаних зі здійснення підприємницької діяльності, використовують поточні рахунки ФО, що відкриваються для власних потреб, роз’яснюється в Базі знань, категорія 107.12.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, а також відповідальність за порушення податкового законодавства регулює ПКУ. Для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат на підставі первинних документів (п. 44.1 ст. 44 ПКУ).

Неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат суб'єктами господарювання, для яких законами України встановлено обов'язкову форму обліку, тягне за собою попередження або накладення штрафу в розмірі від 3 до 8 нмдг (ст. 1641 КУпАП).

Дії, передбачені частиною першою ст. 1641 КУпАП, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 5 до 8 нмдг.

Крім того, єдинники несуть відповідальність згідно з ПКУ за правильність обчислення, своєчасність та повноту сплати сум єдиного податку, а також за своєчасність подання податкових декларацій (п. 300.1 ст. 300 ПКУ).

Поделиться:

Количество просмотров: 4407

Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Новий випуск газети!

  • Відпускна пора – 2020
  • Нові реєстраційні форми: вивчаємо зміни
  • Що змінилося в адмініструванні ПДФО
  • Куріння в ресторані: про заборони й суперечності
  • Витрати на вантажні авто: відображати можна

 Детальніше...

Ми на Facebook

Популярне