Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Розсилка новин
30.08.2021

Відповідальність за неведення обліку доходів і витрат ФОП-загальносистемником

За неведення обліку доходів і витрат ФОП-загальносистемник притягується до адміністративної відповідальності

Газета «Приватний підприємець»

Фізичні особи – підприємці зобов'язані вести облік доходів і витрат та мати підтвердні документи щодо походження товару. Облік доходів і витрат може вестися в паперовій та/або електронній формі, зокрема через електронний кабінет.

Типову форму, за якою здійснюється облік доходів і витрат ФОП і фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність, та Порядок її ведення затверджено наказом Мінфіну від 13.05.2021 р. № 261.

Яка відповідальність передбачена за неведення обліку доходів і витрат у паперовій та/або електронній формі ФОП на загальній системі оподаткування, роз’яснюється в Базі знань, категорія 104.13.

Неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов'язкову форму обліку, тягне за собою попередження або накладення штрафу в розмірі від 3 до 8 нмдг (від 51 до 136 грн) (ч. 1 ст. 164 прим. 1 КУпАП).

Дії, передбачені частиною першою ст. 164 прим. 1 КУпАП, учинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 5 до 8 нмдг (від 85 до 136 грн).

Отже, за неведення обліку доходів і витрат у паперовій та/або електронній формі ФОП на загальній системі оподаткування притягується до адміністративної відповідальності.

http://chp.com.ua/vazhno-znat/item/72215-kalendar-obshchesistemshchika-2021

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 1574

Уголок потребителя

Новий примірник газети!

  • Один ФОП закривається, інший – відкривається: як передати товар
  • Використання найманої праці ФОП
  • Реєстрація ПРРО: алгоритм дій
  • Просування товару в інтернеті: особливості договору
  • Е-лікарняні: запитання-відповіді

 Детальніше...

Ми на Facebook

Популярне