Розсилка новин
21.02.2021

Лазерні і фрезерні верстати з ЧПУ

Лазери широко використовуються в різних галузях промисловості. Це один з найбільш технологічних способів обробки. Зокрема з їх допомогою виробляють порізку з високою точністю і мінімальними відходами самих різних матеріалів. Це можуть бути:

  • різноманітні метали;
  • дерево;
  • пластик;
  • шкіра;
  • тканина;
  • картон;
  • гума;
  • оргскло.

Залежно від розмірів заготовок для кожного матеріалу підбирається розмір робочого столу. Лазерні верстати дозволяють отримати мінімальну товщину різу в межах 0,1 мм. Поверхні після різання не вимагають додаткової обробки. Крім того можна виконувати фігурну криволінійне різання. Процес можливо повністю автоматизувати. Чим товщі і міцніше матеріал, тим більше повинна бути потужність лазера. Залежно від застосовуваної технології бувають оптоволоконні і CO2 лазерні верстати. Так як на матеріал в місці різу відсутній механічний вплив, то не виникає і напруга.

Група компаній ПРОСТО ЧПУ поставляє на підприємства різні верстати з ЧПУ, причому вони можуть модернізуватися під конкретні завдання, необхідні для замовника. Фрезерні верстати з ЧПУ дозволяють виконувати гравірування і різьблення складних візерунків на різних матеріалах. Залежно від розмірів оброблюваних заготовок вибирають розміри робочого столу. Якщо в якості приводу верстата використовується кулько-гвинтові пари ШВП, то точність обробки буде більше ніж при використанні зубчастої рейки, але швидкість обробки буде нижче. Шпиндель у фрезерного верстата може бути як з повітряним, так і з водяним охолодженням. Другі більш універсальні, але більш дорогі і складні в експлуатації.

Направляючі у верстатів можуть бути циліндричними, в тому числі і на опорі і більш дорогі профільні або рейкові. Подібні верстати можуть використовуватися в сувенірному, меблевому виробництвах, приладобудуванні, рекламі і обробці виробів з натурального і штучного каменю.

Замовити верстати для обробки різних матеріалів можна з доставкою по Україні. На всі верстати, придбані в ПРОСТО ЧПУ, поширюється гарантія і першочергове сервісне обслуговування. Для них можлива віддалена діагностика та консультації за телефоном. Є в наявності запчастини, необхідні для ремонту верстатів.

Якщо необхідно виконати невелику партію виробів і купувати для цього верстат не доцільно, то на сайті є перелік компаній, які придбали обладнання та у яких можна розмістити потрібне замовлення.

Количество просмотров: 524

Архів новин

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4