Рассылка новостей
05.04.2021

Керуючі організації для ОСББ

Згідно з чинним законодавством мешканці багатоквартирного будинку повинні створити ОСББ, тобто об'єднання співвласників будинку. Це дасть їм право вирішувати всі питання, що стосуються експлуатації спільного майна та обладнання що обслуговують, вирішувати на що мають бути витрачені кошти. Таке об'єднання має право найняти персонал для виконання керуючих та обов'язків з обслуговування, або на конкурсній основі вибрати керуючу організацію, що буде обслуговувати будинок.керуюча організація

Однією з таких керуючих організацій в Києві є Poverh, про послуги якої є можливість докладно дізнатися, перейшовши на сайт https://www.poverh.com.ua/osbb. Не завжди серед мешканців будинку є фахівці, що вміють і захочуть виконувати обов'язки:

  • керуючого;
  • бухгалтера;
  • юриста;
  • сантехніка;
  • електрика;
  • прибиральниці.

Якщо ці люди захворіють, або поїдуть у відпуску, то прийдеться терміново шукати їм заміну. Керуюча організація має цих та інших фахівців в штаті забезпечить функціонування будинку в будь-якій ситуації. Кожен член ОСББ має певні права і обов'язки, що закріплені в документах про його створення. Всі важливі питання, що стосуються обслуговування будинку, та прибудинкової території, варіантів отримання і використання додаткових коштів за рахунок кредитів, пільг, оренди приміщень та розміщення реклами вирішуються на спільних зборах.

Стан справ в ОСББ дуже залежить від його правління, або керуючої компанії, тому їх вибору належить приділити багато уваги. Якщо послугами цих органів більшість співвласників будинку не задоволені, то вони можуть ініціювати їх зміну. ОСББ має велику кількість переваг, але не обходиться і без недоліків. Одним з головних недоліків є сплата комунальних платежів за весь будинок, тому якщо хтось із власників оплачує їх невчасно, то їх перекривають з інших джерел, доки боржники не погасять свій борг. Ситуації бувають різні і часто вдається порозумітися, але є і інші міри впливу, навіть позови до суду. Кожен мешканець повинен розуміти, що будинок є їх власним майном і його потрібно берегти і підтримувати в гарному стані.

Количество просмотров: 513

Архив новостей

Апрель 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2