17.06.2023

20 червня – граничний термін сплати єдиного податку в першій і другій групі

Газета «Приватний підприємець»

20 червня для підприємців першої та другої групи, які здійснюють щомісячну сплату податку, – граничний термін сплати авансових платежів із єдиного податку за червень 2023 року.

Нагадаємо, що згідно п. 57.1 ст. 57 ПКУ у разі якщо граничний строк сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день, останнім днем сплати податкового зобов’язання вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Зауважимо, що ФОП на І-ІІ групи єдиного податку звільняють від сплати єдиного податку з 1 квітня 2022 року на період дії воєнного стану. Для фізосіб-підприємців 1-ї та 2-ї груп сплата єдиного податку є добровільною тобто цей податок сплачується за бажанням.

Ставки єдиного податку – 2023

Розміри мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму на 2023 рік

Розміри мінімального та максимального ЄСВ для ФОП 2023 року

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Вернуться вверх