Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
28.09.2010

Резолюція попереджувальної акції підприємців України

23 вересня відбулася попереджувальна акція протесту,

під стінами Верховної Ради зібралося понад 2500 підприємців.

РЕЗОЛЮЦІЯ

попереджувальної акції підприємців України

м.Київ. 23 вересня 2010р.

1. Висловлюємо недовіру урядові та особисто Прем’єр-Міністру Азарову М.Я. та вимагаємо відставку уряду в повному складі. Причина недовіри - політика Уряду , спрямована на свідоме утискання малого та середнього підприємництва, що проявилася в процесі так званого всенародного обговорення проекту Податкового кодексу, приховування тексту Кодексу.

Із запропонованих проектів витікає відсутність прагнення вирішити основні соціально-економічні проблеми: прискорений розвиток вітчизняної економіки, переваг експорту над імпортом, заслон корумпованості, зменшення різниці між мінімальною та максимальною зарплатами та пенсією, ліквідацією можливостей картельних змов, захист валюти України та перешкоду зберігати кошти в зарубіжних банках, введення контролю по недопущенні фактів переваг річних витрат над надходженнями, грубе порушення закону про засади державної регуляторної політики , та відсутність будь-якої відповідальності за вчинені в зв’язку із цим, порушення Законодавства України.

2. Ставимо вимогу розробити проект Податкового кодексу, використавши вище вказані принципи, залучивши до розробки науковців, представників громадських організацій малого та середнього бізнесу. Перед розглядом у Верховній Раді провести справжнє всенародне обговорення та врахувати зауваження народу.

3. Пропонуємо Президенту України ініціювати мораторій на уведення до дії Закону України №6673 «Про внесення змін до законів України 'Про Державний бюджет України на 2010 рік' та 'Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування', який ухвалено 08.07.2010р. у порушення п.п.1 та 2 ст.25 ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та у порушення п.1 статті 90 ЗУ «Регламент Верховної Ради України». Як наслідок, із введенням цього закону розпочалася вимушена масова здача свідоцтв про підприємницьку діяльність та поповнення армії безробітних. Цим законом не буде вирішено проблеми Пенсійного фонду, погіршиться життєвий рівень народу, знизиться рівень розвитку економіки України. Пропонуємо терміново розпочати назрілу реформу Пенсійного фонду з поступовим відходом від солідарних пенсійних внесків і застосуванням накопичувальних обов’язкових страхових пенсійних внесків, які будуть власністю лише застрахованої особи.

Вирішити проблему діючих банківських кредитів, а саме: розподілити валютні ризики між позичальником, банком та державою, зменшити ставки по діючим кредитам до рівня 01.01.2008 року, дозволити позичальникам повністю погашати кредит шляхом передачі банку предмету застави (навіть якщо його вартість менше суми боргу).

4. Забезпечити можливість участі громадськості в розробці проектів законодавчих документів у сфері господарської діяльності . Склад Ради підприємців при Кабінеті Міністрів, колегії Держкомпідприємництва переглянути та затвердити там осіб, рекомендованих громадськими організаціями підприємців малого та середнього бізнесу, як самої багаточисленної суспільної групи.

5. Для організації конференцій, з’їздів, семінарів підприємців малого та середнього бізнесу надавати безкоштовно приміщення, розпорядником яких є районні, обласні державні адміністрації, а для проведення всеукраїнських заходів - зали, підпорядковані Уряду та Президенту України. За рахунок бюджету надавати можливість висловлювати проблеми малого та середнього бізнесу на телеканалах та в інших ЗМІ.

Ссылки по теме:

 • 23.09.2010р. в Києві відбудеться попереджувальна Акція

 • Налоговый кодекс – еще более антипредпринимательский

 • Рассмотрение Налогового кодекса назначено на 5 октября

  Источник: Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України

 • Поделиться:

  Новий номер!

  • Порушення умов перебування на «спрощенці»: які наслідки та чи можна виправити?
  • ФОП закривається: чи обов’язкове проведення податкової перевірки?
  • Виробництво чи надання послуг: яку групу ЄП може обрати ФОП?

  Детальніше...

  Мы на Facebook

  Популярне