Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
01.10.2010

Приборкання непокірного: репресії проти бізнесу набирають обертів

Приборкання непокірного: репресії проти бізнесу набирають обертів

Президентові України

Януковичу В.Ф

Прем’єр – міністру України

Азарову М.Я.

Генеральному прокурору України

Медведько О.І.

Вимоги Асамблеї громадських організацій

малого та середнього бізнесу України

щодо подій у Хмельницькому

Репресивні заходи щодо непокірного бізнесу набувають обертів. Якщо раніше ми лише з обуренням спостерігали за збиранням списків державними адміністраціями лояльних та нелояльних підприємців, то сьогодні змушені говорити про знищення бізнесу, який в той чи інший спосіб стійко відстоює свої права та принципи.

У Хмельницькій області 30.09.2010 р. о 20 год. 40 хв. відбувся «наїзд» податкової на приватного підприємця Крутенчука Миколу - учасника Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу, президента Хмельницької обласної спілки перевізників. За добу проти його бізнесу вчинили 6 перевірок зі сторони районної та обласної податкової, ДАІ, Головтрансінспекції, після яких підприємець у шоковому стані (хворіє цукровим діабетом) був госпіталізований у лікарню м. Хмельницького. Всі автобуси підприємства були змушені повернутись з маршрутів, так як у них були відібрані всі документи.

Позапланова перевірка обласної податкової проводилась без представлення будь – яких документів. Лише після втручання представників інших підприємницьких організацій представників податкової змусили представитись.

У переддень події відбувались зустрічі керівництва області з перевізниками, де чітко і ясно підприємцям давали зрозуміти, що без будь-якого фінансування з бюджету вони зобов’язані перевозити пільговиків. Якщо когось не влаштовує така ситуація, пропонувалося виїжджати в іншу країну. Очевидно, що підприємці з цим погодитись не могли, вимагаючи хоча б часткового фінансування.

На базі «попереджувальних розмов», які велися з автоперевізниками та з отриманих свідчень очевидців події ми вважаємо, що причиною настільки серйозних репресивних заходів стала громадська діяльність голови підприємницької асоціації та той факт, що хмельницькі підприємці вирішили протистояти сваволі державних органів та самостійно йти на вибори, не підлаштовуючись під одну з відомих партій.

В «нагороду» за свою позицію вже на цей момент представниками облдержадміністрації оголошено про розірвання договорів з автоперевізниками.

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України висловлює свою повну солідарність з підприємцями Хмельницька та вимагає відмови від використання ресурсу фіскальних органів у формуванні вірнопідданого підприємництва, нездатного боротись за свої права. Висловлюємо категоричний протест проти формування суспільства безальтернативності та вседозволеності!

Голова Координаційної ради Асамблеї Ігор Запрудський

Ищите


На правах рекламы
Ищите квартиру? Квартиры посуточно Днепропетровск к Вашим услугам! Мы найдем жилье на любой вкус и кошелек!

Поделиться:

Новий номер!

  • Порушення умов перебування на «спрощенці»: які наслідки та чи можна виправити?
  • ФОП закривається: чи обов’язкове проведення податкової перевірки?
  • Виробництво чи надання послуг: яку групу ЄП може обрати ФОП?

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне