Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
07.10.2010

Львівщина протестує

Стрий протестує

7 жовтня у місті Стрий Львівської області відбулася акція протесту підприємництва, в якій взяли участь більше 1000 підприємців. У центрі міста припинили роботу практично усі торгові заклади. Як повідомляє один із координаторів акції, Євген Шаповаленко, страйкуючі увійшли у міську раду, де після спілкування з ними від імені міського голови на адреси уряду, Верховної Ради та Президента було надіслано листа з вимогами щодо вилучення з обговорення податкового кодексу та початок роботи над цим документом із широким залученням підприємництва. Основною вимогою страйкуючих була відставка уряду Азарова, як такого, що свідомо знищує мале підприємництво. Після міської ради колона страйкарів рушила до

Податкової адміністрації, де відбулася зустріч з керівництвом податкової.

Під тестом резолюції з вимогами поставили свої підписи більше 700 підприємців.

У планах підприємців термінове створення у місті страйкового комітету та підготовка до участі у подальших масових загальноукраїнських акціях протесту.

У випадку абсолютного нехтування керівництвом держави вимог страйкарів, підприємці готові до радикальних заходів із захисту своїх прав.

Попереджувальна акція підприємців у м. Червоноград

Акція розпочалася о 09-30 в центрі міста біля пам’ятника Т.Г.Шевченку. На акцію прийшло близько 400 підприємців. З собою вони принесли лозунги: «Податковий кодекс Азарова-Тігіпка ганьба для України», «Де обіцяні 5-річні податкові канікули?», «Ні! Податковому терору», «Народним депутатам – народні пенсії» та ін.

Вів мітинг голова ЧМГО «Єдність» Огороднік П.В., котрий розповів присутнім про причини початку загальноукраїнської акції. Він висвітлив питання стосовно прийняття Верховною Радою України 08.07.10 р. Закону України №6673 «Про внесення змін до законів України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Після нього виступив його заступник Зінченко Р.В., який аргументовано роз’яснив, що після прийняття «старого нового» Податкового кодексу малий та середній бізнес в Україні зникне взагалі.

Потім підприємці організованою колоною перейшли під стіни Червоноградської міської влади, де була зачитана і одноголосно прийнята «Резолюція загальноукраїнської попереджувальної акції підприємців» та звернення до міської влади підтримати Резолюцію. Поки тривав збір підписів, усі виступи учасників закінчувалися вигуками на адресу президента та уряду: «Ганьба!» та «Уряд Азарова у відставку!».

На закінчення акції було прийняте одностайне рішення підтримувати та координувати і надалі свої дії з рішеннями Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу у всіх акціях протесту.

Закінчилася акція о 12-30 і присутні, у супроводі правоохоронних органів, колоною пройшлися центральними вулицями, вигукуючи гасла проти чинної влади.

Інформація Альянсу «За чесні податки»

Поделиться:

Новий номер!

  • Новостворений ФОП перебував протягом року на ЗС та ЄП: як відзвітувати?
  • Добровільна сплата єдиного податку ФОП 2-ї групи: як заповнити декларацію
  • Як ФОП із ТОТ перереєструватися за іншою адресою

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне