Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
19.10.2010

Обращение предпринимателей к Президенту Украины Виктору Януковичу

Обращение предпринимателей к Президенту Украины Виктору Януковичу

Организаторами акции протеста под стенами Верховной Рады Украины против принятия Налогового кодекса в существующей редакции подготовлено Обращение предпринимателей к Президенту Украины Виктору Януковичу. Сбор подписей будет проводиться 21 октября под стенами Верховной Рады во время проведения акции протеста. Начало акции в 9:00, сбор подписей с 8 часов утра. Те предприниматели, кто будет в Киеве 21 октября, смогут передать свои подписи в этот же день. Инициаторы акции обращаются с просьбой к предпринимателям, которые по какой-либо причине не смогут принять участие в данной акции, но поддерживают требования, изложенные в Обращении к Президенту, самостоятельно подписать, собрать подписи коллег-предпринимателей и отправить это Обращение в адрес Президента почтой: м. Київ, Банкова 11, Президенту України Януковичу В. Ф.

Президенту України

Януковичу В.Ф.

Шановний пане Президент, шановний Вікторе Федоровичу!

Звертаємось до Вас як до Гаранта прав та свобод українського народу, що закріплені в Конституції України, звертаємось як до Президента всієї країни.

Звертаємось до Вас як представники малого бізнесу, що на протязі більше 10 років мав можливість застосовувати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності. Наша загальна кількість сягає більше 1,3 млн суб’єктів – тільки фізичних осіб-підприємців, і ми на протязі всіх цих років створювали і надавали по декілька робочих місць нашим з Вами співвітчизникам.

Ми звертаємось до Вас, Вікторе Федоровичу, як громадяни України, як виборці, і половина з нас голосувала на виборах саме за Вас.

Звертаємось з приводу спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва, яка на практиці знищується та руйнується в проекті Податкового кодексу.

Ми звертаємо Вашу увагу, що саме Ви в своїй передвиборчій програмі «Україна – для людей!» обіцяли: «Забезпечу пріоритетність стимулювання … малого і середнього бізнесу … Малий та середній бізнес потребують не лише уваги, а й захисту з боку держави». Також Ви обіцяли, що «економічне зростання сприятиме підвищенню рівня зайнятості населення, зростанню заробітної плати», але першочергова увага Уряду на знищенні спрощеної системи оподаткування призводить лише до скорочення робочих місць – а це лише 1 млн 300 тисяч зареєстрованих спрощенців і ще декілька мільйонів найманих працівників та членів їх родин.

Якщо Вам ваші міністри та глави комітетів кажуть, що малий бізнес підтримує цю недолугу редакцію Податкового кодексу, яку Ваш Уряд розробляв на протязі півроку – то знайте: Вам міністри брешуть в очі, бо ми ПРОТИ такого кодексу!

Ми і весь малий бізнес створюємо робочі місця і надаємо можливість багатьом українцям не звертатися до держави за програмами соціальної допомоги, а спрощена система не на словах, а на ділі знижує корупцію. Ми з гордістю і спокійно дивимось в очі своїм дітям і своїм співгромадянам – бо ми чесні і вільні громадяни, але саме це заважає корупціонерам та популістам та політичним авантюристам від влади.

Ми вимагаємо, Вікторе Федоровичу – виконайте свої передвиборчі обіцянки, захистить нас від свавілля чиновництва і від корупції!!!

Вікторе Федоровичу, Ваші міністри ховають свій корупційний інтерес за Вашими плечима і прикриваються Вашим ім’ям у своїх оборудках! У проекті Кодексу вони не тільки скорочують сферу спрощеної системи оподаткування, але й нав’язують повний облік та звітність, а отже – корупційний контроль за нами.

Сьогодні та завтра завдяки такому Кодексу буде абсолютно неважливо, яка ставка оподаткування встановлена законом, тому що суму платежів, яку з нас вимагають, самостійно встановлює податковий інспектор без врахування норм закону. Це – конфіскація, а не оподаткування.

Ми віримо в Вас, шановний Вікторе Федоровичу, у Ваше бажання зробити Україну оновленою країною, заможною країною для людей. Але нам з Вами сьогодні заважають Ваші горе-урядовці з хибним уявленням про майбутнє, з бажанням до корупції та повернення кріпацтва.

Ми вимагаємо, шановний пане Президенте, - збереження спрощеної системи оподаткування обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва як фізичних, так і юридичних осіб.

Ми цілком та свідомо підтримуємо Вашу «віру в те, що народ України дасть свою категоричну оцінку всій … владі, цим бездарним політиканам, через вибори очистить українську владу від популістів, політичних авантюристів та корупціонерів», і тому ми просимо і вимагаємо – Уряд, що знищує малий бізнес - у відставку!

З вірою в Бога і в збереження спрощеної системи оподаткування.

З повагою,

21 жовтня 2010 року

Підписи:

Ссылки по теме:

 • 21 жовтня 2010 року підприємці з усієї України збираються в Києві
 • Поделиться:

  Новий номер!

  • Порушення умов перебування на «спрощенці»: які наслідки та чи можна виправити?
  • ФОП закривається: чи обов’язкове проведення податкової перевірки?
  • Виробництво чи надання послуг: яку групу ЄП може обрати ФОП?

  Детальніше...

  Мы на Facebook

  Популярне