Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
20.10.2010

Харьковские специалисты по подбору персонала подписали обращение против Проекта Налогового Кодекса

Харьковские специалисты по подбору персонала подписали обращение против Проекта Налогового Кодекса

Харьковские специалисты по подбору персонала подписали обращение против Проекта Налогового Кодекса. Высылаю обращение. С уважением, Голова ХООО "Ассоциация частных предпринимателей", член Совета "Харьковского Клуба Предпринимателей, Александр Чумак.

Президенту України Януковичу В.Ф.

Голові Верховної Ради України Литвину В.М.

Прем’єр-міністру України Азарову М.Я.

Головi Державного Комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Бродскому М.Ю.

Звернення спеціалicтiв по пiдбiру та забеспеченню персоналом м. Харкова

Ми заявляємо неприйнятність прийняття проекту Податкового кодексу реєстр. номер 7101-1, внесеного Урядом, як такого, який веде до суттєвого погіршення умов ведення бізнесу для представників малого і середнього підприємництва.

Прийняття зазначеного проекту у запропонованій редакції призведе до закриття суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб та юридичних осіб, які сьогодні сплачують податки за спрощеною системою оподаткування та створюють додаткові робочі місця.

Запропоновані в проекті Податкового кодексу норми не відповідають ідеології та філософії програми реформ Президента щодо покращення умов розвитку малого та середнього бізнесу в кризових умовах та фактично знищують спрощену систему оподаткування i малий бізнес взагалі в цілому.

Проект Налогового Кодекса виключає з видів підприємницької діяльності, на які поширюється спрощена система оподаткування: діяльність з консультування з питань комерційної діяльності та управління; діяльність з управління підприємствами, підбір та забезпечення персоналом (рекрутінг). Діяльність у сфері рекрутінгу в умовах світової кризи стимулює зменшення безробіття. Крiм того, наша праця суттєво зменшує соцiальну навантаженність в суспiльствi. Обмеження діяльності рекрутерів, бізнес яких не є високоприбутковим, не створює умов щодо зменшення безробіття. А саме зменшення безробіття є одним із пунктів програми реформ Президента України.

Таким чином, прийняття проекту Податкового кодексу в редакції, що пропонується, призведе до ще більшої тінізації бізнесу, збільшення безробіття, посилення корупції, а також зменшення надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Саме тому ми вимагаємо суттєвого доопрацювання Верховною Радою України проекту Податкового кодексу із врахуванням пропозицій та зауважень висвітлених представниками малого та середнього бізнесу під час процедури громадського обговорення протягом останнього часу.

Вимагаємо відміні заборони діяльності рекрутерів на спрощеній системі оподаткування, та збереження за нами права залишатися в реєстрi платникiв єдиного податку.

Ми звертаємось до Президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів з вимогою докласти максимум зусиль для збереження малого та середнього бізнесу в Україні, який прагне працювати в правовому полі i зробити усе можливе для прийняття проекту Податкового кодексу адекватного очікуванням малого та середнього підприємництва. Крім того, вимагаємо зобов’язати надалі авторів законопроекту виконувати прямі вимоги вітчизняного законодавства, які стосуються обов’язкового оприлюднення, обговорення проектів регуляторних актів та аналізу їх впливу на регуляторне середовище.

От "Эксперт-Плюс" Яковлева Наталья

От "Харьков-Рекрутинг" Андренко Андрей

От "Персонал-Консалтинг" Кисилева Ирина

От "Бизнес-Класс" Анциферова Виктория

От Центра "София" Шаврова Любовь

От "Аргумент" Васильева Ирина

От "Александрия" Ламах Алевтина

От "Профи-Консалтинг" Климова Наталья

От "Бизнес-Персонал" Сендецкая Наталья

м. Харків

18 жовтня 2010 р.

Источник: Харьковский Клуб Предпринимателей

Поделиться:

Новий номер!

  • Новостворений ФОП перебував протягом року на ЗС та ЄП: як відзвітувати?
  • Добровільна сплата єдиного податку ФОП 2-ї групи: як заповнити декларацію
  • Як ФОП із ТОТ перереєструватися за іншою адресою

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне