Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
23.10.2010

Mітинг протесту підприємців м. Павлоград 22 жовтня

Mітинг протесту підприємців м. Павлоград 22 жовтня

РЕЗОЛЮЦІЯ

мітингу - протесту підприємців

м. Павлограда Дніпропетровської області

«Ні - антипідприємницькому Податковому Кодексу»

від 22 жовтня 2010

1.     Висловлюємо недовіру урядові та особисто прем’єр-міністру Азарову М. Я. та вимагаємо відставки уряду в повному складі, оскільки політика уряду спрямована на свідоме знищення малого та середнього підприємництва, загалом середнього класу України. Ми наголошуємо, що так званий податковий кодекс, прийнятий у першому читанні, цілковито руйнує спрощену систему оподаткування. За загальною системою оподаткування, враховуючи навантаження податкових платежів та не враховані витрати, за рахунок яких збільшується чистий дохід, який підлягає оподаткуванню, фактичне податкове навантаження складатиме 60-70%, а тому загальна система для малого бізнесу залишається неприйнятною та нереальною. У цей спосіб залишаються без засобів існування від 60 до 80% підприємців – спрощенців, а інша частина стоїть перед вибором між тінню та функціонуванням на межі можливого. Крім того, перетворюється на профанацію система відшкодування ПДВ, руйнується механізм звичайної ціни, розширюється репресивна функція контролюючих органів.

2. Вимагаємо адекватного спрощення загальної системи оподаткування.

3. Вимагаємо припинити спекуляції щодо можливого впровадження нового податкового кодексу з 01.01.2011 оскільки це суперечить вітчизняному законодавству.

4. Ставимо вимогу, відхиливши внесений у Верховну Раду проект податкового кодексу та прийнятий у першому читанні, розробити новий законопроект, залучивши до розробки науковців, представників громадських організацій малого та середнього бізнесу. Перед розглядом у Верховній Раді провести адекватне всенародне обговорення та врахувати вимоги підприємництва.

5.    Вимагаємо терміново розпочати назрілу реформу Пенсійного фонду з поступовим відходом від солідарних пенсійних внесків і застосуванням накопичувальних обов’язкових страхових пенсійних внесків, які будуть власністю лише застрахованої особи та її нащадків.

6.    Вимагаємо гарантованої участі громадськості в розробці проектів законодавчих документів у сфері господарської діяльності. Склад Ради підприємців при Кабінеті Міністрів, колегії Держкомпідприємництва переглянути та затвердити там осіб, рекомендованих громадськими організаціями підприємців малого та середнього бізнесу як самої чисельної суспільної групи, що складається з підприємців.

7.   Вимагаємо надати можливість адекватно та правдиво висловлювати проблеми малого та середнього бізнесу на телеканалах та в інших ЗМІ, припинити практику протиставлення підприємництва суспільству.

У разі невиконання цих вимог, підприємці нашого міста заявили про готовність оголосити акцію громадянської непокори з участю підприємців інших регіонів України.

Фоторепортаж
(нажмите на фотографии для ее увеличения)Поделиться:

Новий номер!

  • Порушення умов перебування на «спрощенці»: які наслідки та чи можна виправити?
  • ФОП закривається: чи обов’язкове проведення податкової перевірки?
  • Виробництво чи надання послуг: яку групу ЄП може обрати ФОП?

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне