Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
23.10.2010

Бізнес прийшов до влади. Влада до бізнесу не вийшла. Мітинг у Луцьку 22 жовтня

Бізнес прийшов до влади. Влада до бізнесу не вийшла. Мітинг у Луцьку 22 жовтня

Голова облдержадміністрації Борис Клімчук та його перший заступник Олександр Башкаленко 22 жовтня проігнорували більше сотні підприємців, які прийшли на мітинг на Київський майдан.

Підприємці протестують проти прийняття положень нової редакції податкового кодексу, розгляд якого запланований у Верховній Раді 4 листопада. Зокрема мітингуючих не влаштовує збільшення податкових зборів та зміни умов систем оподаткування.

Мітингарі не задоволені діями уряду Миколи Азарова і Сергія Тігіпка та сподіваються на підтримку з боку народних обранців. Серед присутніх були переважно представники малого та середнього бізнесу. Саме для цієї категорії підприємців нова редакція кодексу загрожує банкрутством, стверджують присутні на мітингу.

Протестувальники представляли не лише підприємців Луцька, а й Ковеля, Ківерців та інших міст і сіл.

Однак обговорити питання на сесії стало неможливим, оскільки більшість депутатів облради на сесію не прийшли.

Разом з тим, від імені підприємців та присутніх депутатів було оголошено звернення, що засуджує дії влади, щодо проекту податкового кодексу.

«Даний законопроект значною мірою обмежує права підприємців. Уважно вивчивши запропонований законопроект податкового кодексу, ми констатуємо, що проект кодексу суперечить національним інтересам України, оскільки не відповідає потребам економічно активного населення і гарантовано призведе до знищення малого та середнього підприємництва», - йдеться у зверненні.

В документі зазначається, що такий проект спрямований не на економічний розвиток, а на наповнення бюджету за рахунок малого та середнього бізнесу, не зачіпаючи великого капіталу.

З огляду на це, територіальна громада Волині вимагає доопрацювати проект, залучивши до обговорення підприємців, здійснити реальні кроки для впровадження податкової реформи, зокрема лібералізації системи податкових зборів, розвиток територіальних громад та підготувати новий проект кодексу, дослухавшись до думки малого та середнього бізнесу.«Цей ганебний кодекс – удавка на шиї кожного підприємця, що своїм вмінням, талантом організував хорошу справу, створив робочі місця, годує свою родину і інші. Держава повинна схвалювати таким діям і допомагати», - коментує голова обласної ради Анатолій Грицюк.Підприємці скандували «ганьба» місцевій виконавчій владі, вимагали до виступу губернатора Бориса Клімчука та його першого заступника Олександра Башкаленка. Аби ті як представники діючої влади пояснили, чим же ж вигідний цей проект для малого та середнього бізнесу.Проте ніхто до підприємців не вийшов.

Підтримати мітингарів прийшли представники демократичних політичних партій «Батьківщина», «Фронт змін», «Свобода», «За Україну», «Наша Україна» та інші. Мітинг закінчився виконанням гімну України.

Підприємці обіцяли вдруге прийти під стіни ВОДА 29 жовтня о 9:30. А голова облради Анатолій Грицюк повідомив, що тоді ж відбудеться позачергова сесія, де дозволять прийти 20 підприємцям, аби висловити свою позицію в сесійному залі.

Источник: Волинські новини


На правах рекламы

Канат джутовый высочайшего качества предлагаем Вам приобрести на сайте: birlik.com.ua. Мы гарантируем, что качеством товара, Вы останетесь довольны.

Поделиться:

Новий номер!

  • Новостворений ФОП перебував протягом року на ЗС та ЄП: як відзвітувати?
  • Добровільна сплата єдиного податку ФОП 2-ї групи: як заповнити декларацію
  • Як ФОП із ТОТ перереєструватися за іншою адресою

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне