Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
24.10.2010

Чорний список від Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України

Чорний список

Прийнято у Луганську, 20 жовтня п. р.

на Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України

№1. Партія «Батьківщина»

Підстави

(фактичні кроки здійснені представниками партії у період роботи найманими – працівниками – державними службовцями):

фактична відміна законом «Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання негативним наслідкам впливу світової фінансової кризи на розвиток агропромислового комплексу» можливості роботи на базі давальницької сировини, що ставило на коліна економіку Західної України,

постанова №1118 (позбавлення гарантованого законом права підприємців – платників єдиного податку бути платниками ПДВ), 

постанова №1998 "Про вдосконалення порядку формування цін" (неринкові інструменти втручання в підприємницьку діяльність),

постанова №3518 (виключення з витрат звітного податкового періоду підприємств витрат на придбання товарів (робіт, послуг) на користь фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності) 

постанова №3532 (ринковий податок значно перевищував наявний на той час),

проект закону №3045 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (не зазначення достатніх підстав для проведення дореєстраційних перевірок та позапланових перевірок правильності підрахунку заборгованості по ПДВ),

постанова уряду № 366 “Про сплату внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування”,

лобіювання проекту нового закону про спрощену систему оподаткування, який мало чим відрізняється за своєю суттю від пропонованих сьогодні,

абсолютна відсутність реальних дій у напрямку розвитку кредитного ринку для малого бізнесу, подолання корупції, структурних реформ,

поширено зневіру у можливість побудови національної держави на базі демократичних цінностей.

Усі постанови чи законопроекти, які не було прийнято, вилучені з правового поля виключно за рахунок близькості виборів та суттєвих часових втрат бізнесу на акції спротиву.

№2. Партія регіонів.

Закон України № 2258 «Про внесення змін до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом», прийнятий 18.05.2010 року, фактично передав функцію контрольного органу окремим підприємцям, адвокатам, аудиторам, тощо, щодо свого клієнта.

Закон №2275 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» проведення позачергової податкової перевірки зробив можливим за умови отримання податковою міліцією інформації про уникнення оподаткування (наприклад, виплату зарплат у конвертах) фактично від будь – якої особи.

Закон №1506 «Про засади запобігання та протидії корупції » (вступає в дію 01.01.2011): близько 4 млн. осіб, що складає 40% середньооблікової кількості штатних працівників України можуть раптово стати корупціонерами.

Податковий кодекс у всіх трьох варіантах, зокрема прийнятий у першому читанні, фактично знищує малий бізнес та створює систему тотального контролю для середнього бізнесу.Для «вільної» «ринкової» вітчизняної економіки запроваджено планове командно-адміністративне визначення рівня податкових відрахувань. Тотальне оподаткування з обороту за критеріями, встановленими галузевими коефіцієнтами, розробленими чиновниками податкової адміністрації, стає інструментом маніпулювання економічною кон’юнктурою, який надає широкі можливості для несумлінної конкуренції. Цей інструмент застосовувався і у практиці попередніх урядів.

За участю регіональних органів влади, абсолютно офіційно збирається інформація щодо політичних поглядів, впливовості на соціум менеджерів вищої ланки, підприємців.

Суттєво розширюються повноваження органів ринкового нагляду та збільшуються штрафні санкції згідно з проектом закону 6694 від 09.07.2010 "Про ринковий нагляд і контроль продукції".

Ухвалено Закон України про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування ” № 6673, яким установлено розмір додаткового мінімального страхового внеску для підприємців – спрощенців всупереч чинному вітчизняному податковому законодавству.

Фактично знищено права громадян на об’єктивну незаангажовану інформацію у ЗМІ.

№3. Народна партія, Комуністична партія, Сильна Україна.

Абсолютні сателіти Партії регіонів, що не виконують або не будуть виконувати самостійної ролі у політичному полі України. Голосування за ці структури ідентичне голосуванню за Партію регіонів.

№4. Політичні партії блоку НУНС, що голосували та підтримували шкідливі для підприємництва рішення

Податковий кодекс у всіх трьох варіантах, зокрема прийнятий у першому читанні, фактично знищує малий бізнес та створює систему тотального контролю для середнього бізнесу.

Закон України про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування ” № 6673, яким установлено розмір додаткового мінімального страхового внеску для підприємців – спрощенців всупереч чинному вітчизняному податковому законодавству.

Провокування та створення у державі кризи на ринку банківського кредиту та на ринку депозитів, що лише частково пояснюється впливом світової фінансової кризи.

Поделиться:

Новий номер!

  • Новостворений ФОП перебував протягом року на ЗС та ЄП: як відзвітувати?
  • Добровільна сплата єдиного податку ФОП 2-ї групи: як заповнити декларацію
  • Як ФОП із ТОТ перереєструватися за іншою адресою

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне