Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
25.10.2010

Мітинг у Львові 25.10. Резолюція підприємницького віче

Мітинг у Львові 25.10. Резолюція підприємницького віче

25 жовтня у Львові на проспекті Свободи відбувся 3 – тисячний мітинг підприємців. Мітинг було організовано Альянсом «За чесні податки».

О 13.00 протестувальники зібрались біля пам’ятника Тарасу Шевченку на проспекті Свободи. Основні їхні гасла – « Зупинимо податковий терор», «Ми за чесні податки», «Де канікули для малого бізнесу?», «Уряд Азарова – Тігіпка у відставку».

До громади через мобільний зв'язок звернулися представники підприємницьких спілок Луганська, Сєверодонецька, Харкова, Криму.

Протест об'єднав підприємців різних галузей: львівські ринки та перевізників, логістів та сферу послуг, середній бізнес, підприємницькі спілки районних центрів Львівської області. Усі виступаючі наголошували, що податковий кодекс у запропонованому урядом вигляді перекреслює усі можливості для існування малого бізнесу за відсутності жодних альтернативних можливостей та кроків у державі для збільшення зайнятості.

Довкола площі біля пам'ятника Шевченку проїхали автомобільним маршем 30 таксистів.

На мітингу була прийнята резолюція з вимогами до влади відхилити проект Податкового кодексу та відставки уряду Азарова – Тігіпка.

Резолюція підприємницького віче у Львові

Президенту України

Верховній Раді України

Ми, підприємці міста Львова, зібрались сьогодні, щоб заявити:

Ми платимо податки, ми створюємо робочі місця!

Ми не стоїмо у чергах за допомогою з безробіття і не просимо у держави допомоги, а навпаки допомагаємо іншим!

Ми вважаємо, що керівництво держави через прийняття податкового кодексу, інші рішення знищує нас - малий бізнес, знищує середній клас, знищує майбутнє держави.

Ми вимагаємо відмови від прийняття податкового кодексу в існуючому стані чи навіть з косметичними правками, адекватного покращення загальної системи оподаткування, реформування пенсійної системи за європейським зразком та відмови від пенсійних поборів на потреби знахабнілого чиновництва.

Ми повідомляємо, що репресіям проти бізнесу, які почались у Бердянську, Хмельницькій та Миколаївській областях, Луганській області ми відповімо адекватними діями в рамках закону, створенням підприємницького середовища загальної підтримки, вільним простором для бізнесу.

Ми вимагаємо відставки уряду Азарова - Тігіпка у повному складі, як такого, що не володіє здатністю вивести економіку з кризи та не має наміру цього робити.

Ми вимагаємо повернення вільних засобів масової інформації і висловлюємо своє обурення тим, що багатотисячні мітинги підприємців не викликають зацікавлення у провідних національних телеканалів.

Ми просимо журналістів прорвати інформаційну блокаду наших акцій спротиву по цілій Україні.

Ми оголошуємо, що в разі прийняття податкового кодексу ми розпочинаємо «податковий страйк».

Друге читання податкового кодексу у Києві ми зустрінемо спільною безстроковою акцією разом з всією Україною.

Ми готові до загальнонаціональної акції протесту!

Поделиться:

Новий номер!

  • Порушення умов перебування на «спрощенці»: які наслідки та чи можна виправити?
  • ФОП закривається: чи обов’язкове проведення податкової перевірки?
  • Виробництво чи надання послуг: яку групу ЄП може обрати ФОП?

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне