Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
04.11.2010

Підприємці протестують проти нового Податкового кодексу

Підприємці протестують проти нового Податкового кодексу

Декілька тисяч підприємців мітингують біля будинку Верховної Ради з вимогою не допустити ухвалення Податкового кодексу. Вони розмістилися по периметру огорожі і тримають плакати з написами: «Полтава проти нового Податкового кодексу», «Верховна Рада проти народу. Хто виграє?» Серед учасників акції можна побачити також представників Одеської обласної асоціації роботодавців, Спілки підприємців малого й середнього бізнесу в Одеській області.

Підприємці б’ють дерев’яними палицями в металеві відра, вмикають сирени, викрикують гасло: «Україна для людей, а податки для влади». Також люди, що протестують, кидають на площу перед будинком парламенту рулони туалетного паперу.

Голова Ради Володимир Литвин доручив профільному парламентському комітету й апарату Ради інтенсифікувати роботу над проектом Податкового кодексу для розгляду його в другому читанні. Подана Кабінетом Міністрів редакція проекту Податкового кодексу спричинила мітинги підприємців у багатьох регіонах України. У першому читанні кодекс ухвалили 7 жовтня.

Источник: Радіо Свобода

Поделиться:

Новий номер!

  • Новостворений ФОП перебував протягом року на ЗС та ЄП: як відзвітувати?
  • Добровільна сплата єдиного податку ФОП 2-ї групи: як заповнити декларацію
  • Як ФОП із ТОТ перереєструватися за іншою адресою

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне