Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
05.11.2010

Акція протесту біля Верховної ради 4 листопада 2010р.

Акція протесту біля Верховної ради 4 листопада 2010р.

4 листопада 2010р. біля стін Верховної Ради на акцію протесту зібралися біля 10 тисяч підприємців малого та середнього бізнесу України, лідери громадських та профспілкових організацій.

Вимоги піідприємці ставлять конкретні: запропонований проект податкового кодексу виключити із розгляду у ВР як такий, що не підлягає підправленню. Розробити "з нуля" новий кодекс, залучивши науковців та представників ГО малого та середнього бізнесу.

Представники влади стараються різними способами "протягнути" запропонований проект, ідуть на певні уступки по окремих розділах. Пропонують підписати Меморандум згоди між підприємницькими організаціями та Урядом про узгодження окремих розділів проекту. Проте підкреслюємо ще раз, що текст Кодексу виправленню не підлягає.

Тому Асамблея ГО МСБ України категорично виступає проти підписання Меморандуму, а також проти змін в окремих розділах та пропонує Народним депутатам зняти проект кодексу із другого читання. ТАКОЖ ВІДМІНИТИ ДОПЛАТИ В ПЕНСІЙНИЙ ФОНД.

Асамблея ГО МСБ наполягає та закликає всіх лідерів громадського та профспілкового руху не підписувати жодних документів по частковій зміні в проекті податкового кодексу.

Підприємці розгорнули наметове містечко, яке буде стояти до вирішення проблем.Прохання до підприємців України сприяти в роботі наметового містечка, а також направляти підприємців для участі в таборному зборі.

Для узгодження дій підтримки звоніть 096-3891937, пишіть aaa77748@mail.ru

Источник: Коодинаційна рада Асамблеї

Поделиться:

Новий номер!

  • Порушення умов перебування на «спрощенці»: які наслідки та чи можна виправити?
  • ФОП закривається: чи обов’язкове проведення податкової перевірки?
  • Виробництво чи надання послуг: яку групу ЄП може обрати ФОП?

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне