Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
24.11.2010

Завтра 25.11.2010 в 12:00 площадь Свободы г. Харьков

Підприємці продовжують боротьбу проти Податкового кодексу

Робочий тиждень в українських підприємців розпочався багатотисячним мітингом в Києві 22.11.10. До столиці приїхали підприємці з усіх регіонів та з різними видами підприємницької діяльності. Акції протесту одночасно відбулись і по всій Україні.

В Києві підприємці зібрались на Майдані, звідки пішою ходою віднесли свої вимоги до В. Януковича в Адміністрацію Президента, а потім повернулись у своє Місто Волі на Майдані. Місто Волі – саме так назвали підприємці своє наметове містечко, в якому з 22.11.10., в центрі Києва та України, підприємці очікують рішення Президента.

Нашу силу, силу підприємців, визнали практично усі опозиційні політики, які прийшли на мітинг і виступили перед його учасниками.

Нашу силу визнала і влада, від імені якої зустріч з підприємцями ініціював Перший віце-прем’єр-міністр А.Клюєв і який зустрівся з представниками об’єднань підприємців різних регіонів України відразу 22.11.10. та пообіцяв 24.11.10. визначити ті вимоги бізнесу, які він підтримає. Підприємці ж на зустрічі з посадовцем в черговий раз перерахували недоліки Податкового кодексу, які знищують малий та ставлять під загрозу середній бізнес.

Президент України, від якого підприємці вимагають накласти вето на Податковий кодекс, який прийняла 18.11.10. Верховна Рада, перебуваючи в Брюсселі також заявив, що готовий зустрітись з представниками бізнесу, для чого Організаційний комітет акцій протесту підприємців вже визначив делегацію переговірників на чолі з Оксаною Продан.«Ми сьогодні використовуємо усі можливості для збереження своїх робочих місць в майбутньому. Саме тому паралельно одними людьми проводиться робота по ініціюванню референдуму щодо перевиб

Поделиться:

Новий номер!

  • Порушення умов перебування на «спрощенці»: які наслідки та чи можна виправити?
  • ФОП закривається: чи обов’язкове проведення податкової перевірки?
  • Виробництво чи надання послуг: яку групу ЄП може обрати ФОП?

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне