Передплата на газету Приватний підприємець на 2025 рік

03.08.2017

Кабмін підвищить мінімальні ціни на алкоголь

горілка

Кабінет міністрів планує підвищити мінімальні ціни на алкоголь.

За даними "Наших грошей", відповідний проект постанови винесено на розгляд урядового комітету Міністерством економіки та розвитку.

Зокрема, роздрібні ціни на горілку та лікеро-горілчані вироби планується збільшити на 8-11%; віскі, ром та джин – на 4%; коньяк (бренді) – на 3-6; вина з додаванням спирту, ігристе та вермути – на 2%.

Це означає, що мінімальна ціна півлітрової пляшки горілки має бути 79,55 гривень, а тризіркового коньяку – 119,46 гривень.

Також у експертному висновку до проекту постанови вказано, що індекс споживчих цін за друге півріччя 2016 року становив 119,2% проти 105,9%, що враховувався при розрахунку діючого розміру мінімальних цін.

"Тому на сьогодні розмір мінімальних цін не відповідає реальним витратам суб’єктів господарювання на виробництво та реалізацію алкогольних напоїв", – йдеться у висновку урядових експертів.

Нагадаємо, востаннє уряд підіймав мінімальні ціни у листопаді 2016 року. Після того були підвищені акцизи на горілку на 20%, на коньяк на 17,6%, на кріплені вина – на 12%.

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Комментарии   

# Помпа 03.08.2017 09:32
Да-да, все правильно. Добивайте кафе, магазины, бары, рестораны. Минэкономразвития, вы лучшие!!!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
# Матлаб Солтан-Оглы 04.08.2017 14:46
Самогони самогони,хто вас тільки і не гонить і в селах і в містах .
Своїми діями керівники України змушують населення варити САМОГОН,
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
Количество просмотров: 2567

Новий номер!

  • Як підприємець на спрощеній системі оподаткування має правильно оформити повернення товару?
  • Звільнення мобілізованого працівника: що потрібно знати

Детальніше...

Ми на Facebook

Популярне