Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
07.02.2011

Знання обов'язків перевіряючих захищає підприємців

Знання обов'язків перевіряючих захищає підприємців

06.02.2011 року на Центральному ринку м. Чернігова, приблизно о дванадцятій годині старший лейтенант ДСБЕЗ в Чернігівській області Андрій Атрощенко намагався провести незаконну перевірку підприємця Олексія Максьона. Міліціянт мигцем показав службове посвідчення (не надавши можливості з ним ознайомитися), але не мав при собі ніяких інших документів, які б надавали йому право на проведення перевірки. Він пояснив підприємцю, ніби-то щойно зробив у нього контрольну закупівлю. Потім зажадав подивитися свідоцтво про сплату фіксованого податку, та оголосив, що патент є липовим. В цей час звістка про незаконні дії пана Атрощенка облетіла весь ринок (3 тисячі торгівельних місць) і до місця події почали збігатися підприємці. О. Максьон пояснив співробітнику УМВС в Чернігівській області, що: ... «Органи міліції вправі приступити до проведення перевірки суб'єктів господарської діяльності за умови наявності направлення на перевірку, в якому зазначаються дата його видачі, назва підрозділу міліції,мета, вид, підстави, дата початку та дата закінчення перевірки, посади, звання та прізвища посадових осіб підрозділу міліції, які проводитимуть перевірку. Направлення на перевірку є дійсним за умови наявності підпису керівника підрозділу міліції, скріпленого печаткою органу міліції ( п.24 ст.11 ЗУ Про міліцію).», та, що ... «В разі наявної оперативно-розшукової або кримінальної справи працівники міліції мають право проводити контрольні закупівлі та приймати участь у перевірці суб’єктів підприємницької діяльності. При цьому у справах з питань оподаткування такі повноваження має тільки податкова міліція (ст. 8 ЗУ Про оперативно-розшукову діяльність)».

Підприємці запропонували міліціянту надати відповідні документи, але він відмовився, почав погрожувати людям, та заходився складати протокол??? щодо Олексія Максьона. Людям увірвався терпець, і вони звернулися до відділку міліції ринку, аби встановити особу нахабного молодика. На щастя, працівники риночної міліції негайно втрутилися, встановили особу спритника та допомогли людям здихатися так званого правоохоронця.

Ми попереджаємо всі контролюючі органи, що саме вони провокують акції протесту, а ми будемо примушувати в першу чергу їх самих виконувати Конституцію та законодавство України. Нагадуємо всім бажаючим «срубить бабла», що Чернігів є «колискою ковбасної революції», двадцяту річницю якої ми нещодавно відзначили, і ми взмозі дати достойну відсіч всім, хто намагається знищити наші робочі місця.

Голова профкому «Чернігівської профспілки підприємців» Олена Варнакова.

Поделиться:

Количество просмотров: 11360

Новий номер!

  • Звітуємо/сплачуємо податки за І квартал 2024 року
  • Річна звітність загальносистемника: заповнення додатка Ф2

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне