Передплата на газету Приватний підприємець на 2025 рік

09.07.2014

Продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів без застосування РРО

Головне управління Міндоходів у Дніпропетровській області

Пунктом 1 розділу ІІ Переліку товарів, які реалізуються з розносок і ручних візків, та видів послуг у салонах на залізничному, морському, річковому та повітряному транспорті, які надаються без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі – Перелік), затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 18.02.2004 №105, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.06.2004 за №752/9351 визначено що з розносок і ручних візків у салонах повітряних суден при виконанні міжнародних рейсів реалізуються:

  • продукти харчування, готові до вживання, в упаковці, тарі, посуді; напої;
  • пиво;
  • засоби особистої гігієни;
  • косметика та парфумерія;
  • канцтовари;
  • тютюнові вироби.

Відповідно до пункту 2 розділу ІІ Переліку з розносок і ручних візків у салонах повітряних суден при виконанні внутрішніх рейсів реалізуються: продукти харчування, готові до вживання, в упаковці, тарі, посуді; напої (крім алкогольних напоїв) та пиво; засоби особистої гігієни; канцтовари.

Тобто чином реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів з розносок і ручних візків у салонах повітряних суден передбачена тільки у повітряних суднах при виконанні міжнародних рейсів.

Additional Info

  • Размещение в RSS:: RSS для Укрнет

Поделиться:

Количество просмотров: 1976

Новий номер!

  • Як підприємець на спрощеній системі оподаткування має правильно оформити повернення товару?
  • Звільнення мобілізованого працівника: що потрібно знати

Детальніше...

Ми на Facebook

Популярне