Уголок потребителя

Меню

Рассылка новостей




Уроки для начинающих предпринимателей

12.02.2018

Переобладнання транспортного засобу: що необхідно для отримання податкової знижки?

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно дост.166 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податку на доходи фізичних осіб (далі – платник податку) має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено п.166.3 ст.166 ПКУ. До зазначеного переліку включається сума коштів, сплачених платником податку у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу, що належить платникові податку, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива.

Згідно зп.п.166.1.2 п.166.1 ст.166 ПКУ підстави для нарахування податкової знижки іззазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації про майновий стан і доходи, яка подається по 31 грудня включно, наступного зазвітним податкового року.

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) іїх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинні відображатися вартість таких товарів (робіт, послуг) тастрок їхпродажу (виконання, надання).

Оригінали зазначених документів підлягають зберіганню платником податку протягом строку давності, встановленого ПКУ.

На вимогу територіального органу ДФС та вмежах його повноважень, визначених законодавством, платники податку зобов’язані пред’являти документи і відомості, пов’язані звиникненням доходу або права наотримання податкової знижки, обчисленням ісплатою податку, тапідтверджувати необхідними документами достовірність відомостей, зазначених уподатковій декларації зцього податку (абз. другий п.п.«в» п.176.1 ст.176 ПКУ).

Отже, фізична особа, яка має право скористатися податковою знижкою щодо суми коштів, сплачених у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу, на вимогу органу ДФС, крім декларації про майновий стан ідоходи, надає: відповідні платіжні т арозрахункові документи, зокрема квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери; довідку про отримані у звітному році доходи тощо.

Поделиться:

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Количество просмотров: 358

Новый номер!

  • Расходам перевозчика – зеленый свет
  • Валютный счет у предпринимателя
  • Куда деть алкоголь?
  • Может ли КРУ проверить предпринимателя
  • Как получать клиентов по рекомендации

 Подробнее...

Мы на Facebook

Архив новостей

Май 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Популярное