Рассылка новостей
14.02.2018

Зміна ставки єдиного податку за рішенням місцевої влади: чи повинен ФОП подавати заяву?

Чи подається ФОП – платниками ЄП першої та другої групи заява у разі зміни розміру фіксованої ставки єдиного податку, якщо такі зміни відбуваються на підставі рішення сільської, селищної або міської ради?

Консультує ДФСУ

Податківці у підкатегорії 107.05 ресурсу "ЗІР" роз'яснили, що нормами Податкового кодексу не передбачено подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування фізичними особами – підприємцямиплатниками єдиного податку I та II груп у разі зміни розміру фіксованої ставки єдиного податку, яка відбувається на підставі рішення сільської, селищної або міської ради.

При цьому ФОП – платник єдиного податку, який виявив бажання отримати витяг з реєстру платників єдиного податку, повинен звернутися з запитом в довільній формі про отримання такого витягу до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси.

Витяг з реєстру платників єдиного податку є документом, який підтверджує статус фізичної особи – підприємця та вважається дійсним до наступного внесення змін щодо відомостей про платника податку.

Джерело

Поделиться:

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Количество просмотров: 1138

Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Новый номер!

  • Изделия медицинского назначения и РРО
  • Оплата картой: как вернуть деньги?
  • График отпусков: особенности составления
  • Как вернуть ЕСВ, уплаченный ФЛП-пенсионером
  • Риски в договорах подряда

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное