Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Меню

Рассылка новостей




13.04.2018

Чи подається декларація про майновий стан і доходи, якщо при нотаріальному посвідчені договору куплі-продажу нерухомості був сплачений податок?

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до п.179.2 ст.179 розділу IV Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) обов’язок платника податку на доходи фізичних осіб щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи вважається виконаним, якщо він отримував доходи від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок на доходи фізичних осіб.

Поделиться:

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Количество просмотров: 738

Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Новый номер!

  • Як довести, що працівник чужий
  • ПДВ у ФОП-експедитора
  • Робота в IT-сфері: який договір оформити?
  • Єдинник другої групи у відпустці
  • Як підприємцеві використовувати депутата

 Докладніше...

Мы на Facebook

Архив новостей

Июль 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Популярное