Рассылка новостей
02.12.2019

SaveФОП. Захисти свій бізнес і майбутнє країни!

1. Акція #SaveФОП / #ЗахистиФОП за збереження спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності 3-го грудня 2019, о 9-00 під Верховна Рада України.

2. Підприємців підтримують на акції профспілки, зокрема Федерація Профспілок України

3. На акції 3-го грудня вимагатамимо від народних депутатів підписатись і стати співавторами законопроектів Полякова Антона, якими ініціюється скасування положень Законів 128-ІХ, 129-ІХ, що вбивають спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

4. Увага, влада намагається розвалити наш рух #SaveФОП / #ЗахистиФОП диверсантами і сепаратистами. Ми насторожі.

5. В понеділок о 12-00 наша пресконференція з Anton Polyakov в УНІАН. Будемо презентувати законопроекти та звертатись до політичних сил долучитись до боротьби за збереження спрощеної системи оподаткування, обіку та звітності.

6. Вимога щодо приведення спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності у віповідність з 55 статтею Господарського Кодексу України важлива, як аргумент щодо збільшення лімітів і сприятиме зростанню нашого протестного руху за права мікропідприємців.

7. Міста, села, районні і обласні ради завдяки роботі співорганізаторів акції #SaveФОП / #ЗахистиФОП продовжують виказувати нам свою підтримку і приймають звернення до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів з вимогою скасувати Закони України 128-IX, 129-IX.

РАЗОМ МИ - СИЛА!

Сергій ДОРОТИЧ

Поделиться:

Количество просмотров: 416

Новый номер!

  • Единщикам 1 и 2-й группы о годовом отчете
  • Годовой перерасчет НДФЛ – 2019
  • Форма 20-ОПП: рассматриваем особенности
  • Специальное расследование несчастных случаев

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное