Уголок потребителя

Рассылка новостей
X Банковский Бизнес-Форум «ФИНАНСОВЫЕ И ЦИФРОВЫЕ ЭКОСИСТЕМЫ ДЛЯ МСБ. Update 2020»

22.07.2020

Озвучені майбутні штрафи за невдягнену захисну маску при відвідуванні громадського місця

Штрафи передбачені як для громадян, так і для бізнесу

Уряд пропонує штрафами боротися із порушенням "маскового" режиму. Зареєстрований в Раді законопроект № 3891 від 17.07.2020 р. передбачає штраф від 10 до 15 НМДГ (від 170 грн до 255 грн) за перебування громадян в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у т. ч. виготовлених самостійно.

Адмінпротоколи за фактом виявлених правопорушень такого роду складатимуть працівники органів Національної поліції, органів державної санітарно-епідеміологічної служби.

Натомість до підприємств, підприємців, установ, організацій, які порушили санітарне законодавство, застосують фінансову санкцію - штраф у розмірі від 200 до 300 НМДГ (від 3400 грн до 5100 грн). Йдеться про порушення у вигляді пропуск, допуск особи в громадські будинки, споруди, громадський транспорт під час дії карантину без вдягнутих респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно або невжиття заходів щодо перебування особи в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без такого засобу індивідуального захисту.

Запропоновані зміни містить урядовий законопроект № 3890 від 17.07.2020 р.

Джерело

Поделиться:

Комментарии   

# ТОВ АРБ ЛТД 04.08.2020 13:10
противозаконно,мордникконституция превіше всяких указов, на и вне закона! тем более ,что ВОЗ уведомила о вредности ношения масок здоровім людям
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
Количество просмотров: 2178

Новый номер!

  • Расчетные документы для РРО: что изменилось?
  • Все дело – в датах: о последнем дне действия лицензии
  • Больничные выплаты работникам – 2020
  • Составляем договор ФЛП-бухгалтера с предприятием
  • Трудовой штраф: а если сняться с регистрации?

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное