Уголок потребителя

Рассылка новостей
12.01.2021

Нове Положення про Державну службу зайнятості

Набрав чинності наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Положення про Державну службу зайнятості» від 16 грудня 2020 р. № 2663.

Відповідно до затвердженого Положення Державна служба зайнятості є централізованою системою державних установ, діяльність якої спрямовується та координується Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Служба складається з Державного центру зайнятості, Центру зайнятості Автономної Республіки Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських центрів зайнятості (регіональні центри зайнятості), міських, районних і міськрайонних центрів зайнятості (базові центри зайнятості), у разі їх створення, Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, закладів професійної (професійно-технічної) освіти державної служби зайнятості, інших закладів освіти державної служби зайнятості (заклади освіти Служби), а також підприємств, установ, організацій, утворених Службою. Діяльність Служби та виконання нею завдань і функцій, передбачених законодавством, у тому числі цим Положенням, фінансується за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та інших джерел.

Служба забезпечує виконання завдань і функцій у сфері зайнятості населення, трудової міграції та соціального захисту від безробіття, а також функцій виконавчої дирекції Фонду, визначених законами України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» та «Про зайнятість населення» до внесення змін до цих законів України.

Водночас, визнано таким, що втратив чинність, наказ Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Положення про державну службу зайнятості» від 14 червня 2019 р. № 945.

LEXINFORM.COM.UA

Поделиться:

Количество просмотров: 683

Уголок потребителя

Новый номер!

  • Как открыть пивоварню
  • Отсрочка РРО для единщиков
  • Больничные и декретные выплаты – 2021
  • Отчет о трудоустройстве лиц с инвалидностью по новой форме
  • Общесистемщикам о декларировании доходов

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное