Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Рассылка новостей
07.09.2021

Відсьогодні лікарняні не відкривають дистанційно

Нагадаємо, що МОЗ наказом від 02.08.2021 р. № 1609 вніс зміни до:

♦ Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом МОЗ від 13.11.2001 р. № 455;

♦ Порядку формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров'я, затвердженого наказом МОЗ від 01.06.2021 р. № 1066.

Наказ офіційно опубліковано в виданні "Офіційний вісник України" від 07.09.2021 р. № 69. Таким чином, він набув чинності з 7 вересня.

Як ми повідомляли, змінами визначено, що формування медичних висновків здійснюється тільки після особистого огляду хворого лікуючим лікарем, про що робиться відповідний запис у Реєстрі медичних записів, записів про направлення та рецептів в електронній системі охорони здоров'я з обґрунтуванням тимчасової непрацездатності.

При цьому, скасовані положенння, які дозволяли на період карантину у зв'язку із COVID-19 видавати листки непрацездатності на підставі звернення та опитування хворого за допомогою засобів телефонного зв'язку або інтернет-телефонії лікарем, який надає первинну медичну допомогу, з обов'язковим відповідним записом у медичній карті амбулаторного хворого, терміном до 5 календарних днів.

Крім того, скасували норму, яка дозволяла за допомогою засобів телефонного зв'язку або інтернет-телефонії, засобів телемедичного зв'язку, сформувати медичні висновки, на основі яких відкриваються електронні листки непрацездатності.

Джерело

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 669

Уголок потребителя

Новый номер!

  • Принят порядок учета товарных запасов: первое знакомство
  • Годовой перерасчет НДФЛ – 2021
  • Интернет-магазины: особенности правового регулирования
  • Отражение выплат ФЛП в ф. № 4ДФ: обязательно ли?
  • РРО у единщика в 2022 году: к чему готовиться

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное