Рассылка новостей
14.01.2022

Чи можна назвати покупку квартири на Київщині інвестицією?

На правах реклами

Останнім часом новобудови користуються все більшою популярністю як спосіб заробітку. На відміну від депозитів та цінних паперів, це один із незрозумілих способів грошового вкладення.

Найбільшу інвестицію приносить столична нерухомість та житло в передмісті, оскільки саме вона найшвидше росте в ціні. 

Купити квартиру в Ірпені — чудове рішення для примноження прибутку.

Щоб інвестиція дійсно була вдалою варто обрати надійного забудовника, особливо якщо купівля житла на етапі будівництва.Однією із таких на Київщині є Будівельна група “Синергія”, яка відома як лідер ринку нерухомості передмістя та віднедавна забудовник Києва.

Як вибрати квартиру для інвестиції?

Спеціалісти Синергії насамперед радять скористатись наступними порадами при виборі житла для інвестиції:

 1. Історія забудовника. Перевірте чи введені в експлуатацію всі ЖК, що будувались чи були затримки та чи значні вони.Це дуже необхідно тоді, коли приймаєте рішення інвестувати на етапі будівництва.
 2. Відгуки жителів та інвесторів. Почитайте форуми та портали нерухомості, ознайомтесь з історіями проживання в даному будинку. Квартира має бути в максимально комфортному для проживання ЖК.
 3. Ціна. Прорахуйте скільки % прибутку вам принесе інвестиція в нерухомість.
 4. Етап готовності ЖК. Чим менша стадія будівництва, тим менша вартість житла, але при цьому більші терміни очікування свого житла. Якщо купуєте квартиру для здачі в оренду, варто обирати житло вищої стадії готовності. Якщо це для перепродажу, інвестиція з етапу будівництва — відмінний варіант.
 5. Планування. Не обирайте квартиру із зайвою непотрібною площею під здачу та із нефункціональним плануванням під продаж.
 6. Статус ЖК. Обходьте стороною ЖК економ-класу, де відсутня красива прибудинкова територія та менш якісне будівництво житлового комплексу.
 7. Обирайте лише новобудови. Якщо плануєте вкладати кошти у нерухомість з метою перепродажу, беріть до уваги лише новобудови. Стара хрущовка навіть із новим ремонтом менш приваблива, аніж сучасний ЖК.
 8. Інфраструктура. Купуйте квартиру з відмінним транспортним сполученням, де є поруч парковка для автомобіля, автобусна зупинка та всі необхідні магазини для щоденного використання.
 9. Поверх. Оминайте останній та перший поверх. Найбільшою популярністю користуються поверхи вище 2-го.
 10. Площа квартири. Однокімнатні квартири — чудове рішення для здачі в оренду, тоді як для перепродажу більш відповідні двокімнатні.
 11. Документація. Перед підписанням договору купівлі-продажу, уважно вивчіть всі його пункти. Також перевірте дозволи на будівництво — для ЖК на етапі будівництва, та сертифікати готовності для введеного будинку.

За рік нерухомість Київщини зростає в ціні на 2000-3000 грн/м2, це і не дивно, оскільки бажаючих жити поруч з столицею значна кількість. Первинна нерухомість почала значно випереджувати вторинну та користуватись попитом серед тих, хто хоче вкласти в неї свої кошти.

Перед тим як обрати квартиру та ЖК неодмінно прорахуйте рентабельність своїх вкладень та швидкість окупності й вже за тим робіть зважену купівлю.

Поделиться:

Количество просмотров: 465

Новый номер!

 • Путеводитель-2021
 • Общесистемщикам о годовой отчетности
 • Заполнение приложения по ЕСВ к имущественной декларации
 • РРО/ПРРО у ФЛП-единщиков в 2022 году: отвечаем на вопросы

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное