Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
03.02.2022

«Тривожна валіза» – це знання та готовність, а не тривога

«Тривожна» або «екстрена» валіза – умовна назва набору речей, які можуть знадобитись для виживання у будь-якій екстремальній ситуації.

Як правило, «екстрена валіза» – це укомплектована міцна та комфортна сумка або рюкзак з необхідним мінімальним набором одягу, предметів особистої гігієни, аптечкою, засобами орієнтації на місцевості, важливими документами, засобами індивідуального захисту, а також продуктами харчування.

«Тривожна» валіза має бути заздалегідь зібраною і лежати в легкодоступному місці.

Більш детально про список необхідних речей і продуктів, якими слід наповнити «тривожну» валізу, інформує головний юрист сектору Шацьке бюро правової допомоги Мирослава Карпук.

Документи: паспорти (внутрішні та біометричні), посвідчення водія, правовстановлюючі документи на нерухомість та автомобіль, фото рідних та близьких з написами на зворотному боці. Все щільно запаковане в поліетилен. Документи рекомендовано розмістити так, щоб за необхідності їх можна було легко дістати.
Гроші: кредитні картки та готівка (за можливості в гривнях та валюті).
Засоби гігієни: мило, туалетний папір, зубна щітка та паста, серветки, рушник, сухі та вологі хустинки тощо.
Аптечка: бинт, вата, йод, джгут, шприци, лейкопластир, засоби від інтоксикації, жарознижувальні препарати, знеболююче, ліки від алергії, діареї та шлункових інфекцій, ліки, що ви приймаєте (мінімум на тиждень) з описом способу застосування та дози, рецепти, прізвища та мобільні телефони ваших лікарів.
Інше: дублікати ключів від будинку і автомобіля.
Посуд та їжа: казанок, ложка, кружка (перевагу надайте металевому посуду), запас питної води на 1-2 дні, запас їжі на декілька днів: висококалорійні солодощі (чорний шоколад з горіхами, льодяники тощо), консерви, галети, суп-пакети, чай/кава в пакетах, крупи, макарони, сухі овочеві напівфабрикати.
Одяг: два комплекти нижньої білизни, дві пари шкарпеток, штани, куртка, сорочка чи кофта, дощовик, шапка, рукавички, шарф та зручне взуття, нитки, голки, каремати/спальні мішки.
Зв’язок: блокнот, у якому записані важливі номери телефонів, ручка, зарядні пристрої, павербанк, батарейки, радіоприймач на батарейках, паперова карта місцевості, інформація про спосіб зв’язку та умовне місце зустрічі членів родини.

Вичерпний перелік вмісту тривожної валізи та рекомендації щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях можна знайти на офіційному сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій за посиланням.

Джерело

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Комментарии   

# Styrew 03.02.2022 12:37
От кину малолітніх дітей, кішку , собаку, папужку акваріумних рибок, діда, бабу під 80, чоловіка, схоплю тривожний рюкзакмога бвльший та важчий, обов"язково стану на військовий облік у свої 58, та повалю у ліс, постівляю браконьєрів, тих, хто гадить в лісі, та іншу нелюдь по містах та на місцях. Менше гівна, чистіша Земля!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
Количество просмотров: 2605

Новий номер!

  • Порушення умов перебування на «спрощенці»: які наслідки та чи можна виправити?
  • ФОП закривається: чи обов’язкове проведення податкової перевірки?
  • Виробництво чи надання послуг: яку групу ЄП може обрати ФОП?

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне