Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
18.08.2023

Чи можна синхронізувати дані між ПРРО ДПС Аndroid /Windows/Apple та Web, якщо у СГ зареєстрований один ПРРО, але він використовує декілька пристроїв, після закриття зміни на одному із пристроїв?

Синхронізація даних між пристроями, на які встановлено програмне забезпечення «ПРРО ДПС» (Аndroid, Windows, Apple та Web) на даний час відсутня, але доступне завантаження операцій відкритої зміни з фіскального сервера контролюючого органу в онлайн режимі.

Завантаження операцій можливе лише для ПРРО з відкритою зміною. Щоб завантажити дані по операціях з фіскального сервера контролюючого органу для ПРРО з відкритою зміною, потрібно натиснути кнопку «Завантажити операції» у вікні «Журналу операцій».

На ФСКО буде відправлено запит переліку документів. Завантаження даних може тривати деякий час. Програма повідомить про результат оновлення даних, а якщо на ФСКО відсутні операції для завантаження, програма повідомить про відсутність операцій для завантаження.

У разі якщо відсутні ПРРО з відкритою зміною, при натисканні кнопки «Завантажити операції» програма повідомить, що завантаження доступне лише при відкритій зміні.

Водночас, користувачам заборонено здійснювати експлуатацію програмного забезпечення «ПРРО ДПС» одночасно на кількох пристроях під час роботи у режимі офлайн.

Джерело

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 557

Новий номер!

  • Звітуємо/сплачуємо податки за І квартал 2024 року
  • Річна звітність загальносистемника: заповнення додатка Ф2

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне