Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
29.11.2023

CDTO Campus: Мінцифра разом з партнерами готує майбутніх лідерів цифрової трансформації для державного сектору

Щоб кожна держструктура, громада чи місто могли самостійно керувати процесами цифрової трансформації, необхідні люди з лідерським потенціалом, управлінськими здібностями та ІТ-бекграундом. Тому Мінцифра разом з партнерами запускає національний проєкт з навчання майбутніх лідерів державної цифрової трансформації — CDTO Campus.

Презентація проєкту відбудеться 28 листопада о 17:00.

CDTO Campus — це освітній проєкт, який пропонує довготривалі та короткотермінові програми як для наступного покоління лідерів цифрової трансформації, що вирішили змінити кар’єрну траєкторію та перейти з громадського чи приватного сектору на державну службу, так і для досвідчених CDTO, які мають постійно покращувати свої знання та навички. Навчальні програми побудовано на міжнародному та українському досвіді, який є унікальним, що дасть змогу студентам розвинути реальні практичні навички.

Серед лекторів — експерти з реальним досвідом у цифровій трансформації держсектору.

Головна мета проєкту — забезпечити державу кваліфікованими фахівцями для реалізації цифрових реформ. Довгострокова ціль CDTO Campus — не лише ділитися українськими GovTech-рішеннями зі світом, а й завдяки кваліфікованим кадрам побудувати найзручнішу цифрову державу у світі, забезпечити швидкість цифрових реформ та покриття цифровою інфраструктурою й послугами як на національному, так і на регіональному рівнях.

Під час презентації спікери розкажуть про можливості та методологію освітніх програм, а також розкриють, як побудовані програми навчання та хто зможе взяти в них участь.

Джерело

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 274

Новий номер!

  • Порушення умов перебування на «спрощенці»: які наслідки та чи можна виправити?
  • ФОП закривається: чи обов’язкове проведення податкової перевірки?
  • Виробництво чи надання послуг: яку групу ЄП може обрати ФОП?

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне