Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
08.03.2024

Мінекономіки запустили сайт про урядову грантову програму «Власна справа»

Грантова програма «Власна справа» – компонент урядового проtкту єРобота – стартувала у липні 2022 року для підтримки мікро- та малого бізнесу. За програмою підприємці можуть отримати гранти до 250 тис. грн та створити чи розширити власний бізнес.

Всі можливості програми, умови та алгоритми отримання гранту, інструкції для заповнення бізнес-плану та поточні результати програми відтепер зібрані на окремій лендінг-сторінці від Міністерства економіки України за посиланням – https://vlasnaspravagrant.com.ua.

Загалом з моменту запуску програми вже понад 14 тис. українців стали її переможцями та отримали можливість розпочати чи розширити свій бізнес. Кошти за програмою «Власна справа» можна витратити на придбання обладнання, закупівлю сировини, сплату оренди, послуги маркетингу та реклами, комерційної концесії, лізингу. Держава інвестує в розвиток бізнесу через гранти 3,5 млрд грн.

«Я вдячна українським підприємцям, які працюють легально, платять податки і збори й таким чином підтримують нашу економіку та військо. Ми ж зі своєї сторони сприятимемо розвитку бізнесу через урядові програми підтримки. Цьогоріч ми плануємо видати понад 15 тисяч грантів на створення чи розвиток бізнесу, тож переходьте за посиланням на сайті та подавайтесь», - прокоментувала Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Джерело

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 486

Новий номер!

  • Чи діє «воєнна» пільга зі сплати ЄСВ за себе для ФОП у 2024 році?
  • ФОП закрився: ліквідаційна декларація, борг із ЄСВ
  • Які надавати первинні документи в разі фактичної перевірки?

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне