Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
18.03.2024

Гранти на розвиток переробних підприємств: як подати заявку та уникнути помилок

21 березня 2024 року о 16:00 відбудеться вебінар «Гранти для бізнесу. Підтримка переробних підприємств»

Під час заходу присутні отримають інформацію про державну підтримку переробного бізнесу та особливості подачі заявок на грант.

Зокрема, мова піде про умови участі у програмі, також учасники отримають практичні поради щодо заповнення грантової заявки, проходження співбесіди, обговорять найпоширеніші помилки, які роблять підприємці, та те, як їх уникнути.

Організатор заходу: Команда підтримки реформ Міністерства економіки України, за підтримки Міністерства економіки України та Всеукраїнської асоціації громад.

Учасник програми може отримати грант на розвиток або відкриття переробного бізнесу на суму до 8 млн грн. Подати заявку можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення власної справи. Заяви подаються через портал Дія разом з бізнес-планом. Обов'язковою умовою отримання гранту є створення нових робочих місць.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих.

Для отримання доступу до вебінар необхідна попередня реєстрація. Зареєстровані учасники отримають посилання на трансляцію у день вебінару.

Більш детальна інформація за телефоном: +380671238962 або email, Едуард Лаптєв - адміністративний асистент Команди підтримки реформ Мінекономіки.

Джерело

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 242

Новий номер!

  • Чи діє «воєнна» пільга зі сплати ЄСВ за себе для ФОП у 2024 році?
  • ФОП закрився: ліквідаційна декларація, борг із ЄСВ
  • Які надавати первинні документи в разі фактичної перевірки?

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне