Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
10.05.2024

ТЦК попередив про кримінальну відповідальність за інформацію

Хмельницький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) оприлюднив заяву для громадськості, ЗМІ, блогерів, експертів. Просять не поширювати в Інтернеті те, що призводить до підриву авторитету Збройних Сил України та зриву мобілізації. Про це повідомила пресслужба ТЦК та СП.

“Поширення інформації в соціальних мережах Інтернет, спільнотах месенджерів, щодо місця перебування, пересування військовослужбовців ТЦК Хмельницької області під час виконання ними заходів оповіщення військовозобов’язаних громадян — призводить до розкриття форм та методів виконання завдання з призиву на військову службу для захисту України, а також призводять до підриву авторитету Збройних Сил України у суспільстві”, — йдеться у зверненні.

Крім того, в ТЦК та СП нагадали, що такі діяння містять ознаки складу злочину, передбаченого частиною 1 статті 114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період), які виражаються у втручанні в цю діяльність, створенні перешкод, перепон, спрямованих на недопущення, припинення чи заборону проведення окремих дій підрозділами ЗСУ та іншими військовими формуваннями, прийняття тактичних чи стратегічних рішень керівництвом чи особовим складом зазначених підрозділів задля ускладнення або унеможливлення здійснення законної діяльності ЗСУ та іншими військовими формуваннями або істотному зниженні її ефективності. За поширення таких даних передбачена відповідальність — позбавлення волі від 5 до 8 років.

До речі, нещодавно на Волині суд визнав винною адміністраторку телеграм-каналу, яка публікувала повідомлення про місця видачі повісток, винною в перешкоджанні законній діяльності Збройних сил України. Їй призначили покарання у вигляді позбавлення волі строком на п’ять років. Водночас суд звільнив її від відбування покарання за умови, що вона протягом іспитового терміну тривалістю у два роки не вчинить нового злочину та виконуватиме покладені на неї обов’язки.

Ольга Озерна

Джерело

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 1193

Новий номер!

  • Індексація зарплати: чи є зміни?
  • Послуги нерезидентові: чи потрібен договір у письмовій формі?
  • Коли ФОП-єдинник має право працювати без РРО/ПРРО?

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне