Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
23.10.2010

ЛЬВІВСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ ПРОТЕСТУВАТИМУТЬ ПРОТИ НОВОГО ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ ТА РЕПРЕСІЙ 25 жовтня

ЛЬВІВСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ ПРОТЕСТУВАТИМУТЬ

ПРОТИ НОВОГО ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ ТА РЕПРЕСІЙ

У понеділок, 25 жовтня, о 13.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку на пр. Свободи у Львові відбудеться акція протесту проти прийняття нового Податкового кодексу та за відставку уряду Азарова.

Львівський мітинг – протест відбувається на тлі початку масових репресій проти підприємців інших міст України, зокрема Луганська та Миколаєва.

Цей протест об'єднає підприємців різних галузей: львівські ринки та перевізників, логістів та сферу послуг, середній бізнес, страйкові комітети районних центрів Львівської області.

Під час мітингу буде прийнято резолюцію з вимогами до влади відхилити проект Податкового кодексу та анонсовано загальноукраїнську акцію у Києві, відбудеться мобільний марафон виступів представників інших міст України.

Довкола площі біля пам'ятника Шевченку відбудеться автомобільний марш таксистів.

Нагадаємо, що на початку жовтня у Верховній Раді в першому читанні було прийнято Податковий кодекс, який, попри всі протести фахівців, містить у собі небезпечні для розвитку та самого існування середнього класу норми. Підприємці переконані, що кодекс перекреслює усі можливості для існування малого бізнесу за відсутності жодних альтернативних можливостей та кроків у державі для збільшення зайнятості.

Цього місяця по всій Україні, зокрема у Миколаївській, Луганській, Донецькій, Львівській областях, у місті Києві, вже відбувся ряд масових акцій протесту. Кількість їх учасників – загалом понад 100 тисяч підприємців. Проте влада, а точніше наші наймані працівники, що іменують себе владою, не вважає за необхідне реагувати на вияв волі свого народу.

Організатор протесту – Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу України та Альянс «За чес1ні податки».

Контакти:

063 278 76 45

Поделиться:

Количество просмотров: 2290

Новий номер!

  • Чи замінить опис залишку товарів прибуткову накладну?
  • Фізособа є ФОП і найманим працівником: чи можливо це?
  • Транспортні послуги у ФОП на загальній системі: документи, ПММ у витратах

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне