Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
15.11.2010

Звернення підприємницької громади, профспілок та молодіжних організацій

Звернення підприємницької громади, профспілок та молодіжних організацій

Львів, 15 листопада, мітинг на проспекті Свободи

Присутні 5 тисяч осіб

Підприємцям України, робітникам

та службовцям, пенсіонерам, молоді

Ми, учасники мітингу, єдині у тому, що наше українське суспільство розвивається у напрямку не до людини, її потреб, а в інтересах незначної групи осіб, що силою обставин здобула владу, підприємства, земельні ресурси. Свідченням цього є чи не найбільша в Європі різниця між доходами найбагатших та найбідніших верств населення.

Це не є суспільство європейського типу і це нас усіх – підприємців, працівників компаній, вчителів, лікарів, шахтарів, пенсіонерів задовольнити, очевидно, не може.

Проти чого ми протестуємо:

- Розрекламований на телевізійних каналах Податковий кодекс – це фактичне знищення більш – менш оплачуваних, створених без жодної допомоги держави 8 – 9 мільйонів робочих місць.

- Аморальний проект Трудового Кодексу, який вартувало б назвати «Звід правил кріпосного права». Згідно із ст. 13, працедавець самостійно регулює відносини з працівниками згідно з внутрішніми правилами. В цьому випадку хитка рівновага захисту працівників від свавілля працедавця зникає остаточно. Профспілки, що не належать до лояльних, фактично вилучаються з процесу соціальних взаємовідносин.

Для отримання податковою адміністрацією безмежного контролю над бізнесом 7 липня цього року було проведено зміни до кодексу адміністративного судочинства. Згідно із статтею 171-2, суб’єкти підприємницької діяльності вже не зможуть скористатись конституційним правом на апеляцію неправомірного рішення суб’єктів владних повноважень, оскільки «Рішення місцевого загального суду... є остаточним і оскарженню не підлягає»

Порозуміння між бізнесом та профспілками практично знайдено. Ми загалом вимагаємо і прагнемо нормальних законодавчо оформлених умов праці, правил бізнесу, наявності адекватних організацій захисту інтересів груп населення у суспільстві.

Очевидно, що одна з найбільш чисельних груп населення, а саме пенсіонери є надзвичайно важливою у процесі будь-якого реформування у державі.

Саме пенсіонери як частина суспільства якою постійно маніпулюють може сказати своє вагоме слово щодо процесів руйнування бюджету. Саме пенсіонер є найбільш очевидним захисником малого бізнесу, який намагається вижити.

Традиція пенсій на межі людського виживання протягом десятків років переконує людину похилого віку, що система не є життєздатною і потребує реформування.

Необхідне спільне розуміння, бачення інструментів виходу суспільства з патової ситуації, яку створила влада. Кредити МВФ ситуації не вирішують. Має бути нова якість владних структур, підходів до організації бізнесу, повноцінне функціонування профспілкового руху, пенсійна реформа з врахуванням інтересів усіх сторін, справедливий розподіл пенсійних коштів, а не диференціація пенсій у десятки, сотні разів.

І тут на зміну кабальній Генеральній угоді між придворними профспілками, придворними асоціаціями бізнесу та урядом має прийти на базі спільних цінностей неформальна угода про взаємодопомогу в умовах кризи між ветеранськими організаціями, малим та середнім бізнесом та незалежними профспілками.

Ми проти принципу влади «розділяй і владарюй», маніпулювання громадською думкою та виставляння бізнесу як ворогів пенсіонерів та бюджетників.

Насправді у нас проблема в політеліті, яка грабує всіх: і бізнес, і робітників, і службовців, і ветеранів, і інші верстви.

Загроза національній безпеці полягає перш за все у знищенні вітчизняного підприємця як основи середнього класу.

Ми за справедливу пенсійну реформу, посильні податки та цивілізовані відносини між всіма верствами населення. Ми - єдине ціле: бізнесу потрібні висококваліфіковані робітники, робітникам потрібні робочі місця і достойна зарплата. Пенсіонер заслуговує на достойну пенсію, а не виплати на виживання, як це відбувається вже два десятки років.

Економіку потрібно розумно реформувати, а не переливати кошти з дірявих відер у ще більш діряві відра. Ми за справжні реформи, а не перетворення бідних у ще бідніших, а багатших у ще багатших.

Ми закликаємо суспільство України до єдності.

Поделиться:

Количество просмотров: 1970

Новий номер!

  • Перехід ФОП до вищої групи ЄП: якщо заяву подано до досягнення переліміту доходу
  • ФОП-єдинник планує новий вид діяльності: на що варто зважати?
  • Обов’язкові реквізити фіскального чека в разі оплати через LiqPay

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне