На Майдан продовжують прибувати підприємці. Першими приїхали групи з Харківської та Львівської областей. Підприємці з Чернівецької області, автобус яких вчора блокувало ДАІ, успішно добралися на таксі до Кам’янця-Подільського і сіли на поїзд до КИєва.
Источник: www.chesni-podatky.org
На правах рекламы
Хотите провести незабываемо праздник? Есть отличный вариант - прокат лимузинов на выгодных условиях! Хотите? Заходите к нам!