Уголок потребителя

Рассылка новостей
08.07.2018

Клінінгові послуги у Львові

Всі добре знають скільки часу потрібно на ретельне прибирання у приміщенні. Навіть якщо в родині немає малих дітей, які дуже полюбляють розкидати свої іграшки, все одно всі поверхні треба ретельно очищати від бруду, мити вікна та дзеркала, кахляні стіни на кухні та у ванній кімнати від нальоту жиру та бризок води та мила. Якщо є в родині є діти, або домашні улюбленці, то прибирати прийдеться ще частіше, особливо коли у кішки чи собаки довга шерсть. Діти можуть розлити сік чи воду на м’які меблі, або намалювати щось на стіні, особливо якщо немає дошки для цього пристосованої. А що вже казати, якщо в будинку виконуються якість ремонтні роботи, або генеральне прибирання при зміні часу року?

Для мешканців міста Лева в цьому випадку достатньо зайти на сайт magnus.in.ua, та замовити клінінгові послуги, які виконають майстри своєї справи, застосовуючи безпечні професійні засоби, та новітні технології. Звичайними засобами для прибирання важко домогтися такої чистоти, та ще й за такий короткий час. Купувати таке обладнання та хімікати для себе досить дорого і не завжди раціонально.клінінгові послуги

Багато часу треба витратити на хімічну чистку килимів, ковроліну, м’яких меблів, матраців. Адже там можуть розмножуватися кліщі, які викликають у деяких людей алергію та дискомфорт. При самостійному застосуванні хімічних реагентів можливе пошкодження м’яких меблів або килима, а професіонали не зроблять таких помилок, або відшкодують збитки. Крім того завжди бракує часу на прибирання, а спеціалісти виконають цю роботу швидко та якісно, а вільний час хазяїв можливо витратити на спілкування з дітьми, або на улюблені заняття.

Офісні приміщення також потребують ретельного прибирання, адже в чистій кімнаті легше дихається і краще працюється. Особливо важко гарно вимити вікна та вітрини в магазинах, адже покупці полюбляють заходити в чисто прибрані магазини. Та і санітарний стан в брудних магазинах не найкращий. Контракт з клінінговою фірмою на прибирання дозволить не тримати в штаті прибиральницю, не платити на неї лікарняні та податки. Тим більше, що працюють прибиральниці лише кілька годин на день.

Количество просмотров: 478

Архив новостей

Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3