Рассылка новостей
12.04.2019

Аналіз фінансової і господарської діяльності підприємства

Аналізуючи фінансову і господарську діяльність, здійснюється оцінка фінансового стану підприємства, а також можливі наслідки прийнятих керівниками рішень. Економічний аналіз являє собою ретельну економічну експертизу фінансового стану підприємств, їх активів, обов'язків і власних капіталів. Головною метою аналізу є виявлення резервів підприємств, для поліпшення ефективності і конкурентоспроможності підприємств в подальшому. Фінансова економічна експертиза проводиться за участю керівництва підприємств, економічних відділів і бухгалтерій. При бажанні також залучаються сторонні аудиторські компанії.проведення аналізу фінансової діяльності

Для більшої ефективності аналізу фінансової і господарської діяльності підприємства можна скористатися професійними і цілком доступними за вартістю послугами незалежного експерта-економіста Р. В. Барабаша. Спеціаліст в фінансово-економічних питаннях надасть реальну допомогу в проведенні гарантовано якісного аудиту підприємства. Для отримання консультації і оформлення замовлення потрібно перейти за посиланням на сайт експерта: https://rvbarabash.com.ua/

Коли необхідний економічний аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства

  • При зниженні виручки і прибутку, а також в умовах виникнення загрози банкрутства підприємства.
  • При необхідності виходу на нові ринки збуту або випуску нової продукції.
  • Коли відбуваються реорганізаційні і реструктуризаційні процеси, а також ліквідується підприємство.
  • У разі необхідності обґрунтування кредитоспроможності підприємства перед кредитними організаціями.
  • При здійсненні великих угод, які зачіпають велику частину активів підприємства.

Аналіз сприяє виявленню всіх проблем, що накопичилися, позитивних і негативних факторів, що впливають на роботу підприємства. Можна виконувати аналіз в кожному звітному періоді.

Цілі економічної експертизи і аналізу

Основною метою економічної експертизи і аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства є збір всієї інформації, необхідної для подальшого прийняття рішень управлінцями. Наприклад, коли на підприємстві знижуються продажі, необхідне уточнення даних конкурентів і цільової аудиторії, а також аналіз співвідношення ціни з якістю товарів. Інформацію збирають за трьома основними векторами:

  • Необхідно розрахувати економічні показники і коефіцієнти, даючи оцінку досліджуваних явищ.
  • Продіагностувати і встановити зв'язки між різними явищами, проаналізувати вплив різних чинників на ті чи інші показники.
  • Спрогнозувати можливі наслідки після прийняття різних рішень, з урахуванням виплати податків, акціонерних дивідендів і формування резервного капіталу.
Количество просмотров: 104

Архив новостей

Апрель 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5