Уголок потребителя

Уголок потребителя

Рассылка новостей
14.03.2019

Фени для волосся

Фен для волосся є таким предметом побуту, без якого важко досягти належної якості зачіски. Жодний перукар не зможе працювати без якісного та надійного фена, що дасть можливість швидко висушити волосся після миття голови і досягти гарної зачіски. Професійні перукарі вважають що фени для волосся ровента є найкращими як для кваліфікованих майстрів, так і для домашнього вжитку. Тим паче, що серед них є модель, що складається і яка завжди буде корисна в дорозі, або у відрядженні. Якщо купувати його у офіційного дистриб’ютора компанії Rowenta в Україні, то будеш впевненим, що товар оригінальний, якісний, надійний і на нього розповсюджується офіційна гарантія від виробника, та і ціна буде привабливою.фен Rowenta

Продукція компанії Rowenta

Компанія Rowenta відома в усьому світі. Вона виробляє дрібну побутову техніку серед яких велику частку займають прилади для догляду за волоссям для жінок і чоловіків. Вони дозволяють дбати про своє волосся, не пересушувати його. Окрім них під цим брендом виготовляється також праски, пилососи, пароочищувачі та інші прилади. Така популярність пояснюється тим, що при виробництві використовуються інноваційні рішення, передові технології і досвід працівників. Пилососи під цією маркою не лише ретельно всмоктують пил, а й працюють дуже тихо. Праски мають ідеальну підошву, що легко випрасують будь-яку тканину, якщо дотримуватися інструкції по їх використанню.

Як вибрати фен?

фен для волосся ровентаПерш за все слід визначитися для професійної діяльності він буде використовуватися, чи для побуту. Фен для перукаря має бути потужним, щоб швидко сушити волосся, а це означає, що він буде важким, що не так важливо, тому що він тримає його не піднятими руками. Потрібно мати декілька режимів нагріву повітря, щоб швидше висушити помите волосся, а для зачіски використовувати меншу температуру. Важливо також, який застосовується нагрівач повітря, краще якщо це буде керамічний, а не металевий нагрівач. Якщо волосся має малий об’єм, то краще вибрати модель, що має насадку дифузор, яка не лише піднімає волосся біля коренів, а ще і робить масаж голову, що корисно і приємно. Якісний фен не має запаху і виробляється з термостійкого пластика. Бережливий догляд дає можливість отримати гарну зачіску і не пошкодити волосся. Компанія не забула і про чоловіків. Для них пропонуються машинки для стрижки волосся, та догляду за бородою. Адже чоловіки теж мають бути елегантними та доглянутими, чого легко досягти з продукцією цього бренда.

Количество просмотров: 451

Архив новостей

Февраль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1