Рассылка новостей
22.07.2021

Прес для соку та ультразвукова мийка: ефективні гаджети за лояльними цінами

Виготовлення натуральних напоїв стає дедалі популярнішим. Умільці роблять вдома вина, лікери, нектари, настоянки та інші природні смаколики. Прес для соку Трініті в даному випадку допомагає значно прискорити процес виробництва та звести до мінімуму зусилля. За допомогою даного приладдя можна швидко та просто перетворити багатий врожай на якісні та смачні заготовки не тільки для власного споживання, а й на продаж.

Прес для соку має ряд переваг:

  • довговічність;
  • легкість користування;
  • невеликі габарити;
  • значні об’єми виробленої продукції;
  • доступність.

Функціональний прес для вичавлювання соку дозволяє переробляти тверді плоди (яблука, груші) та ягоди (полуниця, вишня, виноград) із однаковою продуктивністю.

Принцип роботи

Тверді свіжі яблука, груші або грубозернисті фрукти, не можна поміщати в прес для віджиму соку – вони пошкоджують механізм!

Плід слід попередньо обробити. Плоди після бродіння в м'якоті, фрукти після мацерації з настойки, плід після обробки пектолітичним засобом розм'якшується.

Покладіть сировину в резервуар та переходьте до першого повороту преса. Натискайте на поршень, поки не потече нектар або настоянка. Якщо бачимо підтікання рідини, то перестаємо крутити. Коли напій перестане текти – знову затягніть поршень. Повторюйте операцію до повного віджимання м'якоті.

Якщо з плодів не виходить морс, не намагайтеся тиснути на приладдя. Переконайтеся у правильній підготовці сировини для приготування. Ягоди слід скласти в пакет. Така маніпуляція запобігатиме потраплянню насіння й різних інших дрібних частин фруктів в настоянку, а також спростить миття обладнання.

Купити прес для соку онлайн ви можете в магазині Трініті. Широкий асортимент товару європейської якості представлений в каталозі сайту. Там ви знайдете преси для соку різних конфігурацій та цінових категорій.

Пристрої для стерилізації

Якщо ми хочемо гарантувати, що весь процес стерилізації є повністю ефективним і абсолютно безпечним, кожен етап повинен виконуватися з максимальною обережністю. Зокрема, багаторазові хірургічні та косметичні інструменти повинні бути ідеально чистими. Для цього ми повинні використовувати найсучасніші та ефективні методи, доступні на ринку. Важливо використовувати обладнання, яке максимально оптимізує процес. При використанні системи стерилізації ультразвукового миття і термічної дезінфекції одночасно можна забезпечити безпечні результати, швидкий процес, кращу організацію, а також знизити ризик зараження. Це може забезпечити ультразвукова мийка для манікюру.

Як працює кавітаційна чистка?

Процес очистки в якості засобу для видалення бруду використовує ультразвук. Він є надзвичайно важливим етапом знезараження важкодоступних поверхонь робочого приладдя. Фізичне явище (кавітація), що виникає під дією ультразвукових генераторів, викликає підвищене утворення бульбашок повітря, які з великою силою труться об поверхні металевих предметів, ретельно їх вимиваючи. Процес кавітації забезпечує ретельне глибоке миття робочого устаткування всередині та зовні. Ультразвукова мийка triniti.biz.ua ідеально підходить для чищення:

  • алмазних свердел;
  • ендодонтичних голок;
  • ручних інструментів;
  • ножиць;
  • лабораторних та ортодонтичних предметів.

Ультразвукова мийка для інструментів має два методи очищення: прямий (засіб для чищення заливається безпосередньо в бак омивача) та непрямий (забруднені предмети слід поміщати в спеціальний перфорований кошик, щоб вони не лежали на дні ємності). Ультразвукова мийка, купити яку ви можете в магазині Трініті, буде доставлена в будь-який регіон України впродовж кількох днів.

Количество просмотров: 473

Архив новостей

Сентябрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3