Уголок потребителя

Меню

Рассылка новостей
03.11.2016

У Львові відбудеться тренінг – практикум для бажаючих взяти участь у програмі транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь - Україна»

У жовтні розпочався перший набір заявок в рамках програми «Польща – Білорусь – Україна 2014 - 2020». Набір відкрито на усі тематичні цілі Програми: «Спадщина», «Доступність», «Безпека» та «Кордони», а також на усі пріоритети. Загальний бюджет набору - 80,17 млн євро, а сума гранту для проекту може становити від 100 000 до 2 500 000 євро. 

Найкращі шанси на перемогу матимуть ті проектні команди, які подадуть найбільш грамотно оформлену концептуальну заявку та знайдуть відповідних партнерів для реалізації проекту.

Фундація CEASC оголошує реєстрацію на триденний тренінг – практикум «Програма транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь - Україна» Call of proposal – 2016», який пройде 15-17 листопада у Львові.

 

Мета тренінгу-практикуму:

ознайомити учасників з особливостями розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій для залучення фінансування проектів в рамках програми транскордонної співпраці  «Польща – Білорусь - Україна» , отримання практичних навичок із заповнення концептуальної записки до оголошених конкурсів в рамках 1 етапу відбору проектів (до 31 грудня 2016 року).

Основні теми тренінгу:

  • Програмна діяльність структурних фондів ЄС. “Тверді” та “м’які” проекти.
  • Стандартні складові проектної заявки. Назва проекту. Інформація про організацію (фінансовий, кадровий, соціальний та технічний потенціал).
  • Формулювання проблеми. Цільова група. Визначення та формулювання проблеми проекту
  • Цілі та завдання проекту. Показники
  • Методологія управління проектом. Таблиця Ганта.
  • Бюджет проекту: структура, прийнятні та неприйнятні, прямі та непрямі витрати в рамках проекту, поняття фіксованої суми в бюджеті
  • Програма транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь - Україна»: територія програми, основні бенефіціари, види проектів, рівень дофінансування, стратегічні цілі та пріоритети програми
  • Практична робота з заповнення концептуальної записки (перший етап відбору проектів в рамках програми «Польща – Білорусь - Україна»)
  • Практична робота з заповнення бюджету  (в рамках програми «Польща – Білорусь - Україна») 

ВАЖЛИВО: в рамках тренінгу учасники опрацюють «крок по кроку» процедуру заповнення концептуальної записки та бюджету, отримають практичні поради щодо інструментів пошуку партнерів для реалізації проектів в рамках програми транскордонної співпраці «Польща – Білорусь - Україна».

В завершенні тренінгу-практикуму учасники володітимуть знаннями щодо роботи з міжнародними проектами, практичними навичками заповнення проектної заявки до оголошених конкурсів.

По завершенню 3-денної роботи з кейсами кожен учасник матиме опрацьований ним «draft» проектної заявки до робочого кейсу та зразок готової проектної  заявки, оформленої на основі того ж кейсу фахівцем з написання проектів до європейських структурних фондів.

Тренери:

Микола Смолінський - президент Фундації CEASC, консультант з написання проектів до Європейських структурних фондів, фахівець з євроінтеграції, бізнес-тренер (Польща, Україна)

Томаш Яніак - юрист та економіст (МВА), експерт з пошуку фінансових ресурсів та управління проектами для сектору малих та середніх підприємств (МСП), фахівець з освітніх та інвестиційних проектів (Польща).

Досвід в написанні та управлінні проектами – 15 років. Більше 200 підтриманих проектів. Пряме управління більше 50-ти.

Тренінг відбудеться на платній основі.

Детальніше про участь

+38(093) 210-93-42+38(095) 324-29-55  Контактна особа – Ольга Поліщук

Для передплатників газети «Приватний підприємець» знижка 10%

 

Приватний підприємець – інформаційний партнер

Поделиться:

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Количество просмотров: 806

Мы на Facebook

Архив новостей

Июнь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Популярное