Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Рассылка новостей
21.09.2018

Авторы из разных уголков мира и дискуссии о трансформации: В Днепре состоится первый Международный книжный фестиваль - Book Space

Наступної п’ятниці, 28 вересня, у Дніпрі стартує перший Міжнародний книжковий фестиваль – Book Space-2018. Це – частина програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця». Протягом 3 днів на Book Space можна буде побачити й поспілкуватися із письменниками, журналістами та істориками, зокрема, зі США, Німеччини, Франції, Польщі та Данії.

Більше цікавих подій тут http://chp.com.ua/events

Особливість книжкового фестивалю у Дніпрі – це розлога програма не лише літературних, а й соціальних дискусій. Тут буде багато цікавого не тільки для книголюбів. Фестиваль має започаткувати принципово новий для країни майданчик, де видавці зможуть відстежувати всі інноваційні тенденції – як змінюються тексти й книги загалом.

«Запрошую наших земляків і гостей міста на наш фестиваль, який ми проводимо у Дніпрі вперше. Дякую організаторам, нашим партнерам – Дніпропетровській облдержадміністрації, Валентину Резніченку за спільну роботу. Фестиваль буде хорошим, у кращому сенсі – домашнім заходом. Буде багато цікавих гостей. Приходьте», – сказав мер Дніпра Борис Філатов під час прес-конференції 21 вересня.

Основною темою Book Space-2018 обрали різні прояви трансформацій. Організатори хочуть залучити якомога більше людей до обговорення змін не лише в літературі, а й у суспільстві та країні.
«Це важливо. Такі фестивалі мають бути щорічними. Ми популяризуємо читання. Важливо, щоб люди читали книги й завжди дізнавалися щось нове. Таких заходів має бути більше», – переконаний радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

Із відомих авторів на фестиваль запрошений, зокрема, американський історик українського походження, професор української історії у Гарвардському університеті Сергій Плохій. Він є лауреатом Шевченківської премії у 2018 році. Також можна буде побачити французького історика, автора понад десяти книг здебільшого у галузі історії тілесності, гендерної ідентичності та сексуальності Андре Роша. Він презентує український переклад своєї книги «Перша стать», що присвячена історії чоловічої гендерної ідентичності та змінам, які вона переживає. Також буде багато відомих українських авторів. Так, на фестивалі очікують письменниць Ірену Карпу та Оксану Забужко.
Фестиваль матиме декілька локацій. Працюватиме Space Hub, музична сцена в саду Музею українського живопису. Гостей чекатимуть і в поетичній кав’ярні.

Крім цього, у рамках форуму будуть дитячі, поетичні, історичні, освітні, бізнес-програми. Також створять майданчик для презентацій книг, запропонованих видавництвами-учасниками.
А ще – проведуть книжковий ярмарок, до якого приєднаються близько 50 українських видавництв. Павільйон дорослої літератури розмістять на площі біля Дніпропетровської облдержадміністрації (просп. Поля, 1). Із виданнями для малечі можна буде ознайомитися у сквері Героїв – біля інклюзивного парку. Тут також облаштують дитячу сцену.

«Ми намагалися зробити програму максимально широкою. Нам хотілося привезти максимальну кількість різних авторів у різних напрямках. Приїде близько 80 осіб», – сказала арт-директор Міжнародного книжкового фестивалю Book Space Вікторія Наріжна.

Організатори наголошують: попри те, що книжковий форум у Дніпрі відбудеться вперше, видавництва та автори охоче погоджувалися на пропозицію приїхати до міста.

Кожен день книжкового фестивалю завершуватимуть концертом. Виступатимуть дніпровський гурт DZ’OB, гурт Quarpa та джазовий проект Мар’яни Савки «В саду».

Детальніше про програму та гостей першого Міжнародного книжкового фестивалю Book Space можна дізнатися на сайті.

Джерело

Поделиться:

Количество просмотров: 1679

Мы на Facebook

Популярное