Уголок потребителя

Рассылка новостей
27.09.2019

Інтелектуальна власність в активі сучасного бізнесу

24 вересня у Дніпрі відбувся семінар «Інтелектуальна власність як важливий актив сучасного бізнесу. Шляхи набуття прав та їх захисту».

Безкоштовний освітній захід для представників малого і середнього бізнесу, адвокатів-практиків, корпоративних юристів-практиків організував департамент правового забезпечення Дніпровської міської ради у рамках реалізації інформаційного проекту «Бізнес-простір Дніпра», започаткованого за ініціативою міського голови Бориса Філатова.

Семінар проводили фахівці патентного бюро «Др. Еміл Бенатов та Партнери» (м. Київ). Серед них і член правління Всеукраїнської асоціації патентних повірених, а також Асоціації правників України Данило Бенатов.Данило Бенатов

Учасники семінару отримали корисну інформацію з основ інтелектуальної власності, можливостей та стратегій реєстрації прав на торговельні марки, винаходи, промислові зразки та об’єкти авторського права в Україні та за її межами.

Окрему увагу під час проведення заходу було приділено питанням захисту обє'ктів права інтелектуальної власності на митному кордоні України та країн - членів ЄС.

Участь у семінарі взяло майже 80 осіб. По закінченню учасники отримали сертифікати.

Матеріал надано відділом регуляторної політики департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради

Газета «Приватний підприємець» – інформаційний партнер

Поделиться:

Количество просмотров: 1564

Уголок потребителя

Мы на Facebook

Популярное