Уголок потребителя

Рассылка новостей
10.10.2019

Вітчизняні науковці презентували новітні розробки у сфері енергоефективних технологій потенційним інвесторам

Демонстрація інноваційних енергоефективних технологій та обладнання відбулась 9 жовтня в Інституті теплофізики НАН України. На бізнес-форумі інновації презентували представникам промислових, наукових та інвестиційних установ, бізнесу, представникам закордонних торгових місій, венчурних компаній із Великої Британії та США, КМДА і районних адміністрацій для подальшого впровадження у реальну економіку.
Науково-дослідний Інститут теплофізики презентував 15 перспективних інноваційних проектів, які за результатами розгляду будуть надіслані зацікавленим вітчизняним та іноземним бізнес-компаніям.

Київська торгово-промислова палата, яка є організатором заходу, виступає не тільки комунікаційним майданчиком між бізнесом і владою, але й між бізнесом та наукою, адже більше 40 науково-дослідних та конструкторських організацій є членами Київської ТПП. «60 % наукового потенціалу колишнього СРСР було сконцентровано в Україні. Недооцінка ролі національної науки є стратегічною помилкою в розвитку держави», - відзначив президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський.

Гострою проблемою визначили недофінансування державними органами вітчизняної науки та її низький маркетинг. Закликав учених вивчати попит на міжнародних ринках радник з торгово-економічних питань Посольства Китайської Народної Республіки в Україні Лю Цзюнь. Він повідомив, що Міжнародний Трейд-клуб буде всіляко сприяти просуванню українських наукових розробок на світовий ринок.

Перед науковцями виступили представники венчурних компаній із США та Великої Британії, які виявили зацікавленість в українських наукових розробках та готовність надати інноваційно-інвестиційне супроводження по виходу на зовнішні ринки.

Вчені інституту зробили вагомий внесок для українських воїнів, які захищають Україну на передовій, запропонувавши Міністерству Оборони харчові концентрати, які виготовляють методом сушіння, що є унікальною українською інноваційною розробкою.

Науковці накопичили величезний обсяг науково-технічних розробок, які можуть бути впроваджені у фармацевтиці, медицині, харчовій промисловості, житлово- комунальному господарстві, енергетиці та промисловому виробництві.

Інститут теплофізики є лідером в Україні в розробці та створенні роторно-пульсаційних апаратів, тому великий інтерес у присутніх викликали роторно-пульсаційні гомогенізатори дискового типу для одержання високодисперсних рідинних середовищ для підприємств ПЕК, харчової і фармацевтичної галузі. Застосування апаратів дозволяє інтенсифікувати технологічні процеси у 2-3 рази, поєднати та скоротити технологічні операції і отримати лікарські засоби, пасти, гелі, технологічні рідини та теплоносії.

Про новітні системи теплоутилізації та відповідного устаткування розповіла Наталія Фіалко, член-кореспондент НАН України. Такі розробки дозволяють заощаджувати в комунальній сфері близько 500 тис. м3 природного газу в рік.

Борис Басок, член-кореспондент НАН України, запропонував системи утеплення фасадів, які дають змогу змінити мікроклімат будівлі, знизивши при цьому витрати теплової енергії на опалення взимку та знизити втрати електроенергії на кондиціонування влітку.

За результатами заходу потенційні інвестори отримали безпосередній доступ до вітчизняних науково-технічних розробок і взяли участь у прямих бізнес-переговорах.

Інформаційний партнер: Газета «Приватний підприємець»

Поделиться:

Количество просмотров: 1613

Мы на Facebook

Популярное