Рассылка новостей
15.10.2019

Акція “ЗА ВЕТО законопроектів 1053-1, 1073!” під Офісом Президента

У Києві під Офісом Президента зібралися підприємці з усіх регіонів України з вимогою ветувати закони № 1053-1 та № 1073, які вони розцінюють як тиск на бізнес. За словами представників малого бізнесу, ці закони передбачають запровадження касових апаратів навіть у маленьких крамницях, а всі чеки треба буде надсилати до податкової й платити з кожного чека податок. До Києва приїхати бізнесмени, зокрема з Одеси, Черкас, Чернігова, Сум, Дніпра та інших міст.

Борис Емельдеш, президент «Всеукраїнської професійної асоціації підприємців» зазначає:

«Мы выступаем не против кассовых аппаратов как института оплаты налогов. Но мы против дополнительного, ненужного бизнесу администрирования. К тому же у нас есть ряд существенных замечаний:

  • программные РРО не доработаны, а тестирование проходило в закрытом формате в сети McDonalds. Запустить их в таком виде в массовое потребление недопустимо;
  • механические РРО (старого образца) дорогие и неудобные в обслуживании;
  • лимиты доходов для ФЛП 1, 2, 3 и 4-й групп не индексировались 5 лет;
  • принятие этих законопроектов выталкивает всех на общую систему налогообложения. Где НДС , налог на прибыль и дорогой бухгалтер. Снижения налогов на фонд оплаты труда не произошло.

Устранив все эти недостатки параллельно с реформой ГФС, фискальных и силовых органов можно будет подойти к фискализации в тестовом режиме».

Верховна Рада 20 вересня ухвалила закон про детінізацію розрахунків у сфері торгівлі та послуг і про реєстратори розрахункових операцій у смартфоні, а також схвалила відповідні зміни до Податкового кодексу України.

За відповідний закон №1053-1 “Про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг” проголосували 250 народних депутатів.

Також парламент ухвалив закон №1073 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг”.
Закони спрямовано на виведення з тіньового обігу частки готівкових розрахунків та «відбілювання» обігу товарів, що реалізуються без офіційного відображення тими суб’єктами господарювання, які згідно із законодавством не звільнені від обов’язку застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, проте реально їх не використовують.

Юлія Цух,
Всеукраїнська професійна асоціація підприємців

Інформаційний партнер: газета "Приватний підприємець"

Поделиться:

Количество просмотров: 3118

Уголок потребителя

Мы на Facebook

Популярное