Уголок потребителя

Рассылка новостей
04.11.2019

Акція протесту #saveFOP триває під Офісом Президента

Всеукраїнська акція протесту підприємців триває під Офісом Президента України. За словами організаторів, ухвалені закони №128-IX та № 129-IX ліквідують спрощену систему оподаткування і можуть спричинити закриття дрібних підприємств.

Цими законами передбачається впровадження у сфері торгівлі й послуг програмних PPO, електронних чеків і кешбеку покупцям за незаконно виданий чек.

Під Офісом Президента підприємці з усіх регіонів України збираються вже не вперше. Подібні акції проходили 30 вересня та 7 жовтня.Підприємці з усіх регіонів України під Офісом Президента

До того ж минулого тижня відбулися автопробіги підприємців містами України. В Одесі автопробіг підприємців 28 жовтня завершився мітингом під стінами Одеської обласної державної адміністрації з вимогою скасувати закони 128-IX та 129-IX. Представниця «Всеукраїнської професійної асоціації підприємців» Наталія Борченко зазначила, що ці закони ще більше заведуть у тінь бізнес.

Наталія Борченко, «Всеукраїнська професійна асоціація підприємців»:

«Тіньовики як не платили, так і не платитимуть! Перевірки будуть зовсім не обґрунтовані. Реалізувати ці закони неможливо,  адже вони не для реалій ведення бізнесу в державі, де один із найвищих рівнів корупції».

Подібні акції сьогодні проходять і в інших містах України. Зокрема, у Дніпрі та Запоріжжі стартують автопробіги  підприємців.

На думку очільника ГО «Самозахист підприємців» (м. Дніпро) Віктора Боровинського, після підписання цих законів, скоротиться кількість робочих місць в Україні.

На разі підприємці-мітингувальники в Києві чекають на зустріч із президентом.

Люсіне Ходжабашян, «Всеукраїнська професійна асоціація підприємців», Одеса:

"Акція триває, ми виступаємо за скасування законів 128 та 129. Поки це мирна акція. Сподіваємося на те, що Президент хоча б вийде до підприємців та поспілкується з нами .  Це антинародні та корупційні закони. Вони не мають змісту. Це черговий привід для податківців зайти до нас".

Леонід Запорожець, спілка підприємців, Черкаси:

«Ми зібралися тому, що наші робочі місця під загрозою! Ми не зможемо вижити. Якщо скасують спрощену систему. Це зашморг на шиї підприємців!»

За словами президента «Всеукраїнської професійної асоціації підприємців» Бориса Емельдеша, з мітингувальниками поспілкувався голова фракції «Слуга народу» Давід Арахамія. Він пообіцяв підприємцям зустріч із Президентом Володимиром Зеленським. За непідтвердженою інформацією, під Офісом Президента нещодавно відбулися сутички підприємців із поліцією. Ми продовжуємо стежити за розвитком подій.

Юлія Цух,
Всеукраїнська професійна асоціація підприємців

Інформаційний партнер: газета "Приватний підприємець"

Поделиться:

Комментарии   

# С. 07.11.2019 09:14
Звикли красти в держави.От і протестують.Сповна не хочуть платити податки.Виживуть.Тільки житимуть скромніше на чесно зароблені гроші.Без крутих іномарок і царських покоїв.В міру своїх доходів.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
Количество просмотров: 2890

Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Мы на Facebook

Популярное