Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
13.10.2022

Private Label 2022 & DistributionMaster об’єднають разом професіоналів з дистрибуції та ритейлу

Інформаційний партнер газета «Приватний підприємець»

28 жовтня 2022 року в Києві в один день відбудуться 2 щорічні Міжнародні бізнес-конференції:
1 – PrivateLabel-2022: Нові вектори у розвитку ВТМ - український та зарубіжний досвід - це XIV Міжнародна щорічна практична зустріч, яка дозволяє відділам СТМ роздрібних мереж та компаній-постачальників розпочати та/або продовжити співпрацю, визначити стратегії та тактики ефективного розвитку бізнесу. Саме тут зберуться з усіх областей України понад 200 ТОП-менеджерів роздрібних мереж України, власників, генеральних, комерційних директорів, директорів з продажу, маркетингу та закупівель, керівників СТМ, провідних виробників та імпортерів FMCG товарів.

2 – DistributionMaster-2022: Нова реальність - виклики та рішення - це єдина в Україні щорічна спеціалізована зустріч для професіоналів усіх підрозділів Дистрибуції та її Партнерів. Саме тут зберуться з усіх областей України понад 200 ТОП-менеджерів дистрибуційних та торгово-виробничих компаній для того, щоб скласти «Дорожню Карту» розвитку бізнесу у 2023 році.

Спікери конференції АНАЛІТИЧНИЙ БЛОК:

Валерій Губарєв, директор компанії «Незалежна Митна Агенція», керівник відділу митних агентів Lamarin.LLC, радник громадської ради при Держмитслужбі України, - Митний «безвіз» в Україні або що надає ратифікація Конвенції про «спільний транзит».

Максим Машляковський, СЕО у Foresight&Predictive Analytics, - Економіка та споживач в умовах війни.

 

Зал PrivateLabel-2022: Нові вектори у розвитку ВТМ - український та зарубіжний досвід:

 1. Malachy o’Connor, IPLC Retail Brands Specialist (Ireland), - Можливості для приватних торгових марок - рішення, а не продаж.
 2. Олена Паливода, керівниця відділу власних торгових марок «Ашан Україна», - Плани щодо подальшого розвитку ВТМ у великих гравців ринку ритейлу України. Як розвивати ВТМ мережі у зв’язку з початком війни й у післявоєнний період?
 3. Аліна Мазурик, начальниця відділу контрактного виробництва мережі аптек «АНЦ», «Копійка», «Шар@». - Якісна ВТМ, як знайти надійного постачальника та створити бестселер у категорії?
 4. Юрій Нарожний, СЕО мережі супермаркетів РОСТ, - Побудова ефективної взаємодії постачальників і ритейлерів.
 5. Костянтин Жук, начальник відділу якості «Метро Кеш энд Керрі Україна», Альона Штанько, начальниця управління ВТМ «Метро Кеш енд Керрі Україна», - Вибір локальних виробників та нові можливості при співпраці під брендом ВТМ мережі «Метро».
 6. Олексій Мущенко, Інженер з якості ВТМ компанії "Епіцентр К", - СИСТЕМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТОВАРІВ ВТМ
 1. Галина Ободець, директор департаменту ВТМ лінії магазинів EVA, - ЯК СТВОРИТИ ВТМ МЕРЕЖІ, КОНКУРЕНТНУ ВІДОМИМ БРЕНДАМ

Спікери залу DistributionMaster-2022: Нова реальність - виклики та рішення:

 1. Роман Веренич, генеральний директор Савсервіс, - Трансформація дистрибуторського бізнесу в умовах економічної кризи та військових дій.
 2. Дмитро Гевоян, менеджер з продажів «Райдер Україна», - Оренда комерційного транспорту. Переваги співробітництва з «Райдер Україна».
 3. Максим Гніздовський, директор з розвитку СТВ Груп.
 4. Траян Некіфор, директор департаменту логістики Coca-Cola HBC Україна, Вірменія та Молдова, - Сучасні моделі управління збутом виробником через систему непрямої дистрибуції та їх переваги.
 1. Артем Попенов, керівник департаменту логістики «Пепсіко Україна», - ПЛАНУВАННЯ ПРОДАЖУ ТА ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗАПАСАМИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ
 2. Наталія Нікітенко,СЕО ТОВ "Хаммер Маркет", - ЧАС КОЛИ ЦІННОСТІ Є СПРАВЖНІМИ
 3. Микита Котеньов, директор компанії Мінеральні води України, -ПРАКТИЧНІ КРОКИ ОПТИМІЗАЦІЇ БІЗНЕСУ ДИСТРИБУТОРА

У рамках події відбудуться спецпроекти:

Виставка й експозиція рішень та послуг для бізнесу. Під час заходу проходитиме виставка рішень та послуг, а також зразків продукції від постачальників PrivateLabel-2022 та ритейлерів України.

Столи переговорів у форматі «Роздрібна Мережа – Постачальник»,«Дистрибутор – Постачальник».

Галерея новинок - спеціальний проект провідних постачальників і роздрібних мереж України та зарубіжжя. Кожен учасник – виробник/ритейлер може подати зразки для представлення на полицях Галереї Новинок.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ

Учасники Конференції, які не зможуть бути фізично присутніми на заході, матимуть доступ до онлайн-трансляції, в якій 3 окремі камери та окремий чат забезпечать повний ефект присутності.

БЕЗПЕКА

У випаду повітряної тривоги учасники Конференції будуть евакуйовані до підземного паркінгу, який пристосований для подібних випадків. Укриття має надійне перекриття з монолітного бетону та обладнане приточно-витяжною вентиляцією й автономним дизель-генератором, санвузлом і кількома евакуаційними виходами.

Ознайомитись з детальною інформацією, програмою та зареєструватися на Конференцію можна за посиланням РЕЄСТРАЦІЯ або за тел. +380 67 851 10 65

Additional Info

 • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 1592

Мы на Facebook

Популярне