Уголок потребителя

Рассылка новостей
20.02.2018

Безкоштовний онлайн-курс «Smart exporter: електронні ресурси, регулювання та вимоги для експорту до ЄС» стартує 1 березня 2018 року

1 березня 2018 року стартує онлайн-курс «Smart exporter: електронні ресурси, регулювання та вимоги для експорту до ЄС». Цей продукт — спільний результат роботи студії онлайн-освіти EdEra та експортного тренера і консультанта Олега Мирошніченка за підтримки Western NIS Enterprise Fund. Матеріали курсу апробовані авторитетними українськими експертами за напрямками технічного регулювання, харчової безпечності, інтелектуальної власності, державних закупівель, а також практиками міжнародного бізнесу.

Smart exporter — це курс експортної професіоналізації для експертів, аналітиків, експортних менеджерів і спеціалістів, бізнес-асоціацій та організацій підтримки експортерів.

Робота з навчальними матеріалами й практичними завданнями дозволить вам зрозуміти суть регулювань і стандартів Європейського Союзу, розвине навички використання сучасних онлайн-інструментів. Це, в свою чергу, допоможе отримати аналітичну, регуляторну та маркетингову інформацію для експорту на ринок ЄС. Ви зануритеся в саме серце регулювань ЄС та пов’язаних з ними інформаційних систем!

Інформація подається в інтенсивному режимі. Навички роботи з електронними базами даних закріплюються практичними тестовими вправами.

Слухачі курсу, чия успішність на кінець навчання становитиме 60% і більше, отримають електронний сертифікат.

Реєструйтеся на курс вже зараз: ed-era.com.

Цей курс є органічним доповненням до курсу «Експорт, ринки ЄС та інтернаціоналізація бізнесу».

Інформаційний партнер - газета "Приватний підприємець".

Перехід до підрозділу «Безкоштовний онлайн курс по експорту для українського малого та середнього бізнесу»

Поделиться:

Количество просмотров: 1830

Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Мы на Facebook

Популярное